MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Калашников наполягає на своїй невинностіКалашнікова, що побив журналістів, пропонують просто засудитиСлідча комісія вирішила засудити поведінку КалашниковаЖурналісти вимагають, щоб Янукович вибачився за КалашніковаКоли Калашніков напав на працівників СТБ, міліція нічого не порушувалаКиївська незалежна Медіа-профспілка вимагає результатів розслідування у справі КалашниковаМедіа-профспілка вимагає від Генпрокуратури покарати винних у побитті знімальної групи СТБСправу Калашнікова до Європейського судуЖурналістів просять відправити Калашнікова у пожиттєвий ігнорНа Калашнікова нарешті завели кримінальну справуПрокуратура вирішила, що Калашников журналістів не бивВідкритий лист щодо закриття справи КалашніковаНацкомісія з утвердження свободи слова рекомендує Генпрокуратурі поінформувати громадськість про розслідування справи КалашниковаМистецька реконструкція: Калашніков має сісти!Адвокат Казарновский примеряет лавры депутата КалашниковаМедіа-профспілка ініціює публічне обговорення атак на журналістівОлег Калашников, незважаючи на виключення із фракції Партії регіонів, наразі зберігає депутатський мандат.Медіа-профспілка пропонує СТБ не вдовольнятися вибаченням, а взяти у Калашникова грошіЖурналісти СТБ кажуть, що конфлікт з Партією Регіонів вичерпано і дякують колегамСправу Калашникова передали до прокуратури

Партія регіонів «майже дозріла» для виключення Калашникова

19.04.2007    джерело: www.proua.com

Голова фракції Партії регіонів Раїса Богатирьова заявила, що партія майже дозріла до виключення зі своїх лав Олега Калашникова, який напав на співробітників телеканалу СТБ, перешкоджаючи роботі журналістів. Про це вона повідомила журналістів в Страсбурзі, передає УНІАН.

За її словами, рішення Партії регіонів про виключення Олега Калашникова з партії «майже дозріло» і буде внесене до порядку денного з’їзду ПР.

Разом з тим, за її словами, головне, щоб відбулися позитивні зміни в самому Калашникові.

«Це і право тієї людини, про яку ви говорите сьогодні, публічно на з’їзді висловити свою позицію, і висловити, як він оцінив сьогодні і що він пережив, і які він заходи вживав, щоб зробити неможливим не тільки для будь-кого, але й для себе, в першу чергу, такі вчинки. Це головне, а не формально, виключений він чи ні, це головне, чи відбулися в ньому зміни, і як це могло трапитися», - зазначила вона.

17 квітня 2007  Янукович пояснив ПАРЄ, чому він не вигнав Калашникова

Прем’єр-міністр України Віктор Янукович заявляє, що Партія регіонів не змогла виключити народного депутата Олега Калашникова зі своїх рядів тільки тому, що наразі не провела свого з’їзду.

Про це український прем’єр і лідер Партії регіонів заявив сьогодні в Страсбурзі, відповідаючи на питання депутатів Парламентської Асамблеї Ради Європи, передає УНІАН.

“Щодо Калашникова, я перший вніс пропозицію про виключення цього депутата з рядів Партії регіонів, і це питання можна вирішити суто на з’їзді партії, але з’їзд ще не відбувся”, - сказав прем’єр.

Він також відзначив, що засуджує будь-які дії, у тому числі народних депутатів, які заважають представникам ЗМІ виконувати свої професійні обов’язки (мова йде про інцидент за участю Калашникова і знімальної групи телеканала СТБ - ред.).

Коментуючи на прохання депутатів ситуацію із програмою “Толока” на Першому національному телеканалі, Янукович відзначив, що це питання приймалося “головою цієї компанії”. “Це було колегіальне рішення цієї компанії”, - сказав прем’єр, додавши, що уряд не може за українським законодавством давати вказівки керівникам телекомпаній.

Як повідомлялося, 20 березня вранці на УТ-1 не вийшов у ефір повтор програми «Толока» за участю лідерів опозиції Юлії Тимошенко та В’ячеслава Кириленка. У той же день президент Першого національного Віталій Докаленко повідомив, що вихід “Толоки” призупинений. Він призначив службове розслідування, обвинувативши ведучого програми Віктора Павлюка в прихованій рекламі опозиції.

 Поділитися