MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Ні намаганням Уряду Януковича скасувати пільги для працюючих вагітних жінокПрофспілки вважають: Уряд пропонує карати за вагітністьЯк Папієв пропонує боротися з дискримінацією жінокПриречені на муки: проблеми звільнення з місць позбавлення волі через тяжкі захворюванняУ Росії вербують увʼязнених жінок воювати проти УкраїниУсе, що треба знати про військовий облік жінокВибір майбутнього. Аркадій Даваров — про покаяння та звільненняРосія утримує щонайменше 126 жінок у полоні Звільнення з військової служби у воєнний час — місія неможлива?Кроки до звільнення КримуЗвільнення від відбування покарання у зв’язку із тяжкою хворобою — системна проблема, що потребує вирішенняСумнівна надія на звільненняДовічникам дали можливість умовно-дострокового звільнення — Верховна Рада ухвалила законСам собі адвокат. Умовно-дострокове звільненняДожити до звільнення. Чому засуджених прирікають на страждання та смерть в умовах несвободи?Звільнення від відбування покарання у зв'язку із хворобою — дослідження ХПГЗ «Азовсталі» евакуювали жінок і дітей. Що буде з українськими військовими?Окупанти, погрожуючи розстрілом дітей, примушують жінок шпигувати – очільник Луганської ОВА Анонс онлайн-конференції ‘Довічне позбавлення волі: без шансів на перегляд, перспективи звільнення’«Розірви коло»: допомога для жінок у біді

Папієв дав задній хід, бо жінки хвилюються

16.05.2007    джерело: www.unian.net

 Проект Трудового кодексу, підготовлений до розгляду в другому читанні у Верховній Раді України, не містить норми про можливе звільнення вагітних жінок у разі порушення ними трудового законодавства.

Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив міністр праці і соціальної політики Михайло Папієв сьогодні на брифінгу в Кабінеті Міністрів.

За словами міністра, «проект Трудового кодексу, проголосований в першому читанні, містив статтю 286, яка передбачала можливість звільнення вагітних жінок, якщо вони порушували трудове законодавство». За цей проект Трудового кодексу проголосували і 78 депутатів від фракції «Наша Україна», зазначив М. Папієв

За його інформацією, Міністерство праці і соціальної політики підготувало до другого читання пропозиції, відповідно до яких стаття 118 забороняє звільнення вагітних жінок за будь-яких обставин.

«У проекті закону на друге читання не передбачена норма про звільнення. Є повний захист у цьому питанні», - підкреслив міністр.

М. Папієв також заявив, що вважає аморальними дії опозиції, направлені на дискредитацію ініціатив Міністерства праці і соціальної політики. «Звинувачувати мене, коли я ініціював відміну цієї норми... я це витримаю, але хвилюються жінки. Ніякого погіршення для вагітних жінок не буде», - гарантував міністр.

При цьому М. Папієв повідомив, що зараз Міністерство праці і соціальної політики розробляє механізми для того, щоб зацікавити роботодавців у прийомі на роботу жінок. «Механізми, як зацікавити роботодавців прийняти на роботу вагітних жінок, щоб для них це було вигідніше, ніж відмовити їм у прийомі на роботу», - повідомив М. Папієв.

 Поділитися