MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Всі кореспонденти радіо «Русская служба новостей» звільнилися на знак протесту проти цензури

19.05.2007    джерело: www.telekritika.kiev.ua
За словами колишнього співробітника «Служби, нове керівництво заборонило журналістам висвітлювати діяльність опозиції і поставило вимогою передавати переважно «позитивні новини»

Всі кореспонденти радіо «Русская служба новостей» - інформаційної служби холдингу «Русская медиагруппа» звільнилися на знак протесту проти нової редакційної політики. Про це повідомляє російська газета «Коммерсант».

Як повідомив в інтерв’ю газеті «Коммерсант» колишній співробітник «Служби» Артем Хан, нове керівництво (у квітні редактором був призначений Олександр Школьников)  заборонило журналістам висвітлювати діяльність опозиції і поставило вимогою передавати переважно «позитивні новини». Він розцінює це, як цензуру і тиск з боку нового керівництва.

За словами пана Хана, нова редакційна політика була вперше застосована під час висвітлення московського «Маршу незгодних», розігнаного ОМОНом 14 квітня. Головний редактор «РСН» Всеволод Нерознак прямо сказав, що репортажу з маршу в ефірі не буде. Незадоволеним залишилось керівництво і репортажами пана Хана з акцій прокремлівського руху «Наши» біля естонського посольства. Зокрема, те, що кореспондент назвав гасла «Наших» провокаційними, було сприйнято як «проестонський акцент». 1 травня журналістам «РСН» заборонили висвітлювати мітинг комуністів у Москві.

Крім Артема Хана, з інформаційної служби звільнилися Ольга Шипша, Любов Ширижик та Маргарита Бондаренко. Пані Ширижик відмовилась коментувати причини свого звільнення «Коммерсанту», пославшись на домовленість із керівництвом «Русской медиагруппы». Раніше посади в «РСН» покинули колишній головний редактор Михайло Бакланов та його заступник Марія Макеєва. Зараз керівництво «думає, хто замінить журналістів, які звільнились».

 

 Поділитися