MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Генпрокуратура зацікавилась фактом звільнення головного редактора дніпропетровської газети «Зоря»

25.05.2007    джерело: www.radiosvoboda.org

Заступнику Дніпропетровської облпрокуратури Олегові Ричці доручили з’ясувати ситуацію. Спілка журналістів трактує звільнення як наступ на свободу слова.

Генеральна прокуратура України також доручила обласній прокуратури провести перевірку фактів перешкоджання професійній діяльності Вадима Климентьєва. Після перевірки посадовці обласної прокуратури мають відзвітувати про результати і вжиті заходи Генпрокуратурі у встановлені законом терміни, тобто за місяць.

Вадима Климентьєва звільнили з посади головного редактора «Зорі» рішенням облради у березні, його місце посіла депутат облради від Партії регіонів Світлана Колесникова. Спілка журналістів заявила про незаконність цього рішення.

Крім того, в області Генпрокуратура має перевірити цілу низку комунальних газет, щодо яких їхні засновники порушують фінансові зобов’язання.

Як повідомила голова Дніпропетровської обласної організації Національної спілки журналістів України Світлана Зарайська, їх перелік наразі уточнюють. До списку потраплять районні та міські газети, засновані владою, де заборгованість із заробітної плати перевищує два місяці.

 Поділитися