MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Положення про проведення масових заходів у м. Дніпропетровську визнано незаконнимЕкспрес-огляд законотворчої діяльності Верховної Ради України ІХ скликання Огляд № 51-52 Найважливіші законопроекти, зареєстровані в парламенті за період 01.10.2020 ‒ 31.10.2020 Опис справ, які розглядалися Центром стратегічного захисту (ЦСЗ) ХПГ у першій половині 2021 рокуНевирішене питання десятиріччяКороткий опис справ, що розглядалися Центром стратегічного захисту (ЦСЗ) ХПГ у другій половині 2020 рокуРозслідування окремих злочинів терористичної спрямованості (оновлено)Чемпіон, атовець, наречений. Три історії про торгівлю людьми.Аналіз виконання рекомендацій щодо пенітенціарної системи, наданих Україні Європейським комітетом з запобігання катуванням з 1998 рокуЧи готова кримінально-виконавча система України до протидії коронавірусу?Рішення ЄСПЛ у справі Сукачов проти України«Зразкова» Олексіївська виправна колонія № 25 в оцінці Європейського комітету із запобігання катуванням«Темрява» проти «світла»Єврейське питання в УРСР: дискримінація в хрущовську епоху (1953–1964 рр.)Короткий опис справ, що розглядалися Центром стратегічного захисту ХПГ у другій половині 2018 рокуЕкспрес-огляд законотворчої діяльності Верховної Ради України Бюлетень № 201 Законопроекти, зареєстровані в парламенті за період 19.11.2018 – 23.11.2018Короткий опис справ, що розглядалися Центром стратегічного захисту (ЦСЗ) ХПГ у першій половині 2018 рокуЕкспрес-огляд законотворчої діяльності Верховної Ради України Бюлетень № 176 Законопроекти, зареєстровані в парламенті за період 14.05.2018 – 18.05.2018Конституційно-правове регулювання мовних відносин в УкраїніЕкспрес-огляд законотворчої діяльності Верховної Ради України Бюлетень № 173 Законопроекти, зареєстровані в парламенті за період 23.04.2018 – 29.04.2018Короткий опис справ, що розглядалися Центром стратегічного захисту (ЦСЗ) ХПГ у 2017 році

Правозахисники домоглися скасування з 5 червня Положення про масові заходи у Дніпропетровську

11.06.2007   
Апеляційний адміністративний суд Дніпропетровської області залишив рішення Бабушкінського суду в силі. Таким чином, з 5 червня Положення про масові заходи у Дніпропетровську (найбільш “драконівське” з усіх подібних положень в Україні) втратило чинність.

Апеляційний адміністративний суд Дніпропетровської області 5 червня розглянув скаргу Дніпропетровського міськвиконкому (ДМВК) на рішення Бабушкінського районного суду міста. Раніше цей районний суд за позовом члена громадської ради УМВС м.Дніпропетровська, голови місцевої громадської організації “Республіка” Андрія Шуляка визнав неконституційним Положення ДМВК про масові заходи.

Апеляційний Суд залишив скаргу ДМВК без задоволення і залишив рішення Бабушкінського суду в силі.

Таким чином, з 5 червня Положення про масові заходи у Дніпропетровську (найбільш “драконівське” з усіх подібних положень в Україні) втратило чинність.

Це важливий прецедент і перемога правозахисників.

У справі оголошено поки що резолютивну частину. Звісно Дніпропетровський міськвиконком швидше за все подасть касаційну скаргу на це рішення апеляційного суду, проте воно не має багато шансів на успіх.

Володимир Чемерис,

Інститут „Республіка”

 Поділитися