MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Експерти застерігають щодо зловживань коштами, призначеними для боротьби зі СНІДомУкраїна лідирує у Європі за темпами поширення ВІЛ-інфекції279 ВІЛ-інфікованих немовлят народилися в Україні у 2006 роціЧи є COVID-19 у пенітенціарних установах та СІЗО?23. ПРАВА ДІТЕЙЯк врятувати життя людини?КСЕНОФОБІЯ В КОНТЕКСТІ ПОЛІЕТНІЧНОСТІ УКРАЇНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА Результати соціологічного дослідженняСвітові експерти: Україну захоплює страшна хворобаПрава людини в Україні - 2006. XXV. Поширення епідемії ВІЛ/СНІД, наркоманії та дотримання прав представників уразливих, у зв’язку з ними, соціальних груп населенняПрава людини в Україні - 2006. XVII. Право на охорону здоров’я та медичну допомогуГРОМАДСЬКА ОЦІНКА ДЕРЖАВНОЇ ПОЛІТИКИ У СФЕРІ ПРАВ ЛЮДИНИ. Деякі методологічні аспектиПрава людини в Україні - 2005. XVІX. Дотримання прав ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД та заходи щодо попередження епідеміїПрава людини в Україні - 2005. XVI. Дотримання прав ув’язнених в УкраїніВ Криму ВІЛ-позитивні носять посвідчення для міліціїПрава людини в Україні - 2004. XXIII. ДОТРИМАННЯ ПРАВ ВІЛ-ІНФІКОВАНИХ ТА ХВОРИХ НА СНІД ТА ТУБЕРКУЛЬОЗ14 - 19 грудня 2002 р24 лютого - 6 березня 2001

Кількість померлих від СНІДу скоротилася вдвічі на Одещині

13.06.2007    джерело: www.gpu.ua
Такого результату вдалося досягти за рахунок застосування комплексної антиретровірусної терапії. У результаті, крім зниження смертності, кількість фактів захворюваності СНІДом скоротилася на 48%.

У Одеській області кількість померлих від СНІДу за 2006 рік скоротилася на 50%. Про це повідомив головний лікар обласного Центру з профілактики і боротьбі зі СНІДом Станіслав Сервецький.

Такого результату, за його словами, вдалося досягти за рахунок застосування комплексної антиретровірусної терапії. У результаті, крім зниження смертності, кількість фактів захворюваності СНІДом скоротилася на 48%.

Разом з тим Сервецький відзначив, що Одеська область входить в трійку лідерів серед областей України по кількості фактів захворювання ВІЛ. Проте вирішити цю проблему медики не в змозі, оскільки це пов’язано з неефективною профілактичною роботою, відзначив головлікар, передає Интерфакс.

 Поділитися