MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

До Криму приїдуть ще 100 тисяч татар - експерти

26.06.2007    джерело: www.gpu.ua

До 100 тисяч кримських татар можуть повернутися до Криму з Середньої Азії в найближчій перспективі. Про це на брифінгу в Києві сьогодні заявив в.о. голови Держкомітету у справах національностей і релігій Георгій Попов.
«За оцінками експертів, близько 100 тисяч можуть ще повернутися», - сказав Попов.
В той же час, він повідомив, що зараз щорічно до Криму повертаються від 1 до 1,5 тисяч кримських татар. За його словами, число татар, що повертаються, залежатиме від умов їх мешкання в середньоазіатському регіоні.
«Якщо там будуть негативні події, тоді потік мігрантів відразу посилиться», - сказав Попов. При цьому він додав, що «ті, хто дуже хотів, вже повернулися до Криму».
На питання журналістів про те, чому кримськотатарський меджліс  до цих пір не зареєстрований відповідно до законодавства, Попов відповів, що це питання до Міністерства юстиції.
Зараз на півострові проживають більше 270 тисяч кримських татар, передає "Новий регіон".

 Поділитися