MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Акція солідарності з Білоруссю - АнонсВ Беларуси все хуже с правами человекаТравнева солідарність: “Ода диктатору”У Мінську затримують і карають арештами молодіжних активістівБелорусского оппозиционера задержали за попрошайничествоСолідарність на кордоніВ Беларуси перед судом предстанут 30 оппозиционеровВ Белоруссии продолжается преследование оппозицииБілоруська міліція розігнала театральну виставуБелорусский политик получил два года колонии за заметку в ИнтернетеЗдоровье белорусского политзаключённого Андрея Климова вызывает опасенияВ защиту белорусских политзаключённыхСеверинец снова за решеткойРосіяни гатили по льохах, де ховалися люди У Білорусі помилували Романа Протасевича ‘В українців є колективна травма’, — психолог Олена ГрибановаРФ порушує права українських дітей на ідентичність та возз’єднання з сім’єюНа яку допомогу можуть розраховувати родини загиблих захисників?Тепловози історіїПолітичного конкурента Лукашенка Віктора Бабарика шпиталізували після побиття

Акція „Графіті свободи”

13.07.2007   

Свободу не спинити! – переконані українські громадські активісти, які вболівають за демократичний розвиток українського сусіда Білорусі. Саме тому Громадянська ініціатива „Солідарність” під час чергової акції солідарності з Білорусю проведе під стінами Посольства Білорусі акцію „ГРАФІТІ СВОБОДИ” в солідарність з білоруською молоддю.
Свобода не знає кордонів чи національності. Її вияви вкладаються в свободу слова, свободу пересування і … перш за все, свободу самовираження.
Під час акції українські активісти розмалюють імпровізовану стіну з картону, імпровізуючи на тему „Що таке свобода?”. Учасники, переважно аматори, на практиці доведуть, що їх, початківців графіті, можна віднести до художників не з меншим успіхом як і Президента РБ Олександра Лукашенка до демократичних лідерів Європи.
Акція буде проведена 16 липня 2007 року о 19.00 біля Посольства Республіки Білорусь (м. Київ, вул. М. Коцюбинського, 3).
www.bklub.org.ua
www.belarus.org.ua
Контакти організаторів:
Віталій 8 063 700 22 66
Аляксей 8 063 566 96 09

Автор : Громадянська ініціатива „Солідарність”

 Поділитися