MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Акція „Графіті свободи”Акція солідарності з Білоруссю - АнонсВ Беларуси все хуже с правами человекаТравнева солідарність: “Ода диктатору”Белорусского оппозиционера задержали за попрошайничествоСолідарність на кордоніВ Беларуси перед судом предстанут 30 оппозиционеровВ Белоруссии продолжается преследование оппозицииБілоруська міліція розігнала театральну виставуБелорусский политик получил два года колонии за заметку в ИнтернетеЗдоровье белорусского политзаключённого Андрея Климова вызывает опасенияВ защиту белорусских политзаключённыхСеверинец снова за решеткойНа фронт — лише морально готових? Законопроєкт про ‘мудру’ мобілізаціюКартопля під обстрілами та корови на мінному полі — 11 мешканців Грушувахи кілька місяців жили на лінії фронтуЛінія фронтуДонорська кров для фронту — Кабмін змінив логістику‘Ми були ніхто та ніщо. Ми були живим щитом для росіян’ Пошук убивць Макса Левіна, діти на лінії фронту, 10 років за депортацію — підсумки тижня“Льодовий” фронт — дайджест російських протестів

У Мінську затримують і карають арештами молодіжних активістів

25.07.2007    джерело: www.radiosvoboda.org

За понеділок і вівторок у білоруській столиці затримали понад десять осіб; більшість із них – члени незареєстрованої організації «Молодий фронт».

Їх звинувачували або в «поширенні листівок із закликами до участі в несанкціонованому заході», або ж у «дрібному хуліганстві», тобто нібито нецензурній лайці, єдиними «свідками» якої були тільки працівники міліції.

Кілька з них у вівторок отримали вироки – адміністративні арешти на 15 чи 10 діб. Суди над іншими продовжаться в середу.

Активісти вважають, що влада намагається ізолювати їх напередодні 27 липня, коли демократичні сили Білорусі вшановують День незалежності.

Цього дня 1990 року Верховна Рада тоді ще Білоруської РСР ухвалила Декларацію про суверенітет. Після відновлення незалежності цей день став державним святом під назвою Дня незалежності.

Влада Президента Білорусі Аляксандра Лукашенка перенесла офіційне святкування Дня незалежності на 3 липня, а спроби вшанувати його 27 липня переслідує.

 Поділитися