MENU

Подібні статті

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 15 травня 2022 рокуUkrainian POWs and abducted civilian hostages illegally imprisoned in Russian-occupied Crimea Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 14 травня 2022 рокуArtist disappears after arrest for pro-Ukrainian anti-war protest in Russian occupied Crimea Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 13 травня 2022 рокуRussia re-arrests the only Crimean Tatar political prisoner it ever acquitted Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 12 травня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 11 травня 2022 рокуНові обмеження права на свободу та особисту недоторканністьХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 10 травня 2022 рокуРада ООН з прав людини закликала рф надати доступ до депортованих громадян УкраїниХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 9 травня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни.  8 травня 2022 року«Я пройшов пішки 60 км. Хотів врятувати сестер з-під обстрілів»Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 7 травня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 6 травня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 5 травня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 4 травня 2022 рокуRussian invaders destroy 97-year-old Ukrainian WWII veteran’s home Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 3 травня 2022 року

УНІАН розпочинає випуск нового інформаційно-аналітичного тижневика «Права людини»

07.08.2007

Про це сьогодні на прес-конференції повідомив заступник генерального директора УНІАН Валерій Нечипоренко.
За його словами, впродовж шести місяців – з 1 серпня 2007 року по 1 лютого 2008 року - агентство випускатиме інформаційно-аналітичний щотижневий вісник, який збиратиме, систематизуватиме, оброблятиме та аналізуватиме інформацію про дотримання прав людини в Україні та висвітлюватиме діяльність правозахисних громадських організацій і громадських рад при органах державної влади, поширюватиме її для використання центральними та регіональними засобами масової інформації.
В рамках проекту агентство створить спеціальний сайт, присвячений правовій проблематиці, де у популярній, доступній і цікавій формі подаватимуться новини правозахисників.
Також щомісяця УНІАН проводитиме прес-конференції і круглі столи за тематикою проекту, де на розгляд громадськості і ЗМІ будуть виноситися ключові аспекти розвитку України як правової громадянської держави.
«Ініціатива є «піонерською» в Україні, бо до цього часу ЗМІ не виділяли окремим напрямком своєї роботи сферу прав людини. Всією роботою і контактом із суспільством займалися самі правозахисники. В багатьох ЗМІ можна побачити, що тема прав людини опиняється в криміналі, і це максимальне розуміння терміну «права людини» журналістами. Хоча права людини по своїй суті є визначенням рівня справедливості в стосунках громадянина і держави», - заявив в ході презентації виконавчий директор Української Гельсінської спілки з прав людини Володимир Яворський.
За словами виконавчого директора Міжнародного фонду «Відродження» Євгена Бистрицького, українські політики не створюють умов для розвитку громадських організацій, громадянського суспільства як такого, яке могло б вимагати підзвітності від органів державної влади. «Тому важливо, щоб громадські організації мали можливість доносити до населення результати своєї роботи через ЗМІ», - переконаний Є.Бистрицький.
Як повідомила редактор інформаційно-аналітичного тижневика «УНІАН - Права людини» Тетяна Печончик, в ході проекту УНІАН пропагуватиме серед населення, керівників і спеціалістів, співробітників ЗМІ правові знання, популяризуватиме ідеї та норми правового суспільства в українських друкованих та електронних засобах масової інформації. ЗМІ отримають канал оперативної, точної, доступно викладеної правничої інформації, насамперед – щодо діяльності правозахисних організацій та громадських рад при органах державної влади, якої, враховуючи рівень розвитку українського суспільства і його інституцій, поки що дуже бракує.

за материалами УНІАН
 Поділитися