MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Солідарність на кордоні

16.08.2007   
Ініціатива "Солідарність" 16 серпня проведе чергову громадянську акцію, присвячену демократії та дотриманню прав людини в Білорусі

16 серпня відбудеться виїзна акція солідарності з жертвами політичних репресій в Білорусі - "Солідарність на кордоні". Учасники акції проведуть інформаційний пікет пункту перетину українсько-білоруського кордону в Чернігівській області, на міжнародній трасі Київ-Мінськ. Метою акції є поширення інформації про реальну ситуацію з дотриманням прав і свобод в Білорусі серед громадян цієї країни, а також серед українців, росіян та громадян балтійських країн.
Ініціатива "Солідарність" 16 серпня проведе чергову громадянську акцію, присвячену демократії та дотриманню прав людини в Білорусі. Цього разу акція ВПЕРШЕ пройде не в Києві, а в безпосередній близькості від "зони диктатури" - на українсько-білоруському кордоні. Учасниками акції будуть українці з Києва та Чернігова, а також активісти білоруських демократичних груп з Мінська та Гомеля.
Біля прикордонного пункту, на українській стороні, є майданчик, же подорожні роблять зупинку. Там розташовано паркувальний майданчик, міні-базар, пункти продажу страхових полісів, магазини. Багато людей гуляють по цьому місцю, чекаючи своєї черги для перетину кордону. Саме для цих людей, які їдуть до або з Білорусі, буде проведено нашу акцію. Кожен бажаючий зможе отримати інформацію  - листівки, брошури, диски з документальним фільмом "Плошча", а також наживо поспілкуватися з українськими та білоруськими активістами.
Час проведення акції - з 11:00 до 16:00.
Перебіг акції буде транслюватися в інтернеті на сайтах http://BELARUS.org.ua та http://MOBLOG.kiev.ua

ОРГАНІЗАТОРИ ЩИРО ЗАПРОШУЮТЬ ПРЕДСТАВНИКІВ ЗМІ ДО ВИСВІТЛЕННЯ ЦІЄЇ АКЦІЇ.

Контактні особи:
Олександр Демченко
+38 067 405 50 02

Віктор Загреба
+38 067 442 14 94

 Поділитися