MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Гладчука випустили на свободу

16.08.2007    джерело: www.unian.net
Гладчук був затриманий 1 серпня 2007 року під час пікетування Тендерної палати України. Йому інкримінують вчинення крадіжки у 2005 році. Він сам стверджує, що справа проти нього носить замовний характер .

Апеляційний суд міста Києва задовольнив апеляційну скаргу на постанову Солом’янського районного суду міста Києва від 11 серпня 2007 року про обрання відносно Вадима Гладчука міри запобіжного заходу у вигляді взяття під варту.

Як повідомив кореспонденту УНІАН адвокат В.Гладчука Олег Мусієнко, суд скасував зазначену постанову і звільнив затриманого з-під варти.

"Захист отримав першу маленьку перемогу, але вона дозволяє сподіватися на подальшу результативну роботу у цій справі", - заявив О.Мусієнко.

Як повідомлялося раніше, В. Гладчук був затриманий працівниками Солом’янського РУГУ МВС 1 серпня 2007 року на вул. Хрещатик, 6 під час пікетування Тендерної палати України. Йому інкримінують вчинення крадіжки у 2005 році. Сам В.Гладчук стверджує, що справа проти нього носить замовний характер .

 Поділитися