MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

В Україні розпочала роботу еколого-правова гаряча лінія

19.08.2007    джерело: www.unian.net
Еколого-правові консультації у галузі охорони довкілля і захисту екологічних прав надаватимуться провідними юристами МБО „Екологія-Право-Людина”.

Міжнародна благодійна організація „Екологія-Право-Людина”  з 16 серпня започаткувала роботу еколого-правової телефонної гарячої лінії.

Як повідомила кореспонденту УНІАН керівник проектів і програм МБО „Екологія-Право-Людина” Галина Пермякова, еколого-правова гаряча лінія запроваджена в межах проекту OSI (Open Society Institute) для надання юридичних консультацій фізичним та юридичним особам у галузі охорони довкілля, захисту екологічних прав та сприянню розвитку природоохоронної справи в Україні.

Гаряча лінія запроваджується без конкретного строку дії та не обмежується територіально. Еколого-правові консультації надаватимуться провідними юристами МБО „Екологія-Право-Людина”. До роботи впродовж навчального року також залучатимуться студенти юридичного факультету Львівського національного університету  імені Івана Франка, які проходять стажування в організації в межах Клінічної програми для студентів.

Лінія працюватиме в будні дні з 10:00 до 14:00 за телефоном 298-5-888.

 Поділитися