MENU

Подібні статті

Повідомлення СММ ОБСЄ щодо поранень цівільного населенняЛінія фронту - межа життя. Троїцьке.Лінія фронту. Лінія життя. ПопаснаХарківська область захиститься від Росії трьома лініями оборониОфіційна «гаряча телефонна лінія» для родичів учасників АТОГаряча тема – Врадіївка – вже другий тиждень в коментарях ХПГГаряча тема – Врадіївка – в коментарях ХПГГаряча лінія з прав тяжко хворихЕксперт: Гарячі лінії не повинні стати лініями збору компроматуРозпочала роботу електронна гаряча лінія з протидії дитячій порнографіїДопомога українцям за кордономПередові технології захисту прав людини від ОмбудсменаПісля закінчення кризи Карпачова додумалась до гарячої лініїМинулої суботи об 11.00 у Мукачевому біля “Інтернет-кафе” (пл. Миру) співробітники УБОЗУ затримали журналіста інтернет-видання www. hotline.net.ua–Гаряча лінія Костянтина Сидоренка6 квітня в Сімферополі четверо невідомих жорстоко побили веб-майстра інтернет-видання «Кримська лінія» Дмитра Пожидаєва„Гаряча“ десятка

В Україні розпочала роботу еколого-правова гаряча лінія

19.08.2007 | www.unian.net

Міжнародна благодійна організація „Екологія-Право-Людина”  з 16 серпня започаткувала роботу еколого-правової телефонної гарячої лінії.

Як повідомила кореспонденту УНІАН керівник проектів і програм МБО „Екологія-Право-Людина” Галина Пермякова, еколого-правова гаряча лінія запроваджена в межах проекту OSI (Open Society Institute) для надання юридичних консультацій фізичним та юридичним особам у галузі охорони довкілля, захисту екологічних прав та сприянню розвитку природоохоронної справи в Україні.

Гаряча лінія запроваджується без конкретного строку дії та не обмежується територіально. Еколого-правові консультації надаватимуться провідними юристами МБО „Екологія-Право-Людина”. До роботи впродовж навчального року також залучатимуться студенти юридичного факультету Львівського національного університету  імені Івана Франка, які проходять стажування в організації в межах Клінічної програми для студентів.

Лінія працюватиме в будні дні з 10:00 до 14:00 за телефоном 298-5-888.

 Поділитися