MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Моніторинговий візит до Львівської багатопрофільної лікарні №19 ДУ ЦОЗ ДКВС УкраїниУряд РФ координує вивезення українських дітей — Conflict ObservatoryРосія порушує фундаментальні права українських дітей — ООН Моніторинговий візит до ДУ “Біленьківська виправна колонія №99”Моніторинговий візит до ДУ “Петрівська виправна колонія №49”Моніторинговий візит до ДУ «Стрижавська виправна колонія (№81)»Моніторинговий візит до ДУ «Вінницька установа виконання покарань (№1)»Моніторинговий візит до ДУ «Івано-Франківська установа виконання покарань (№12)»Стратегія реформування медичного обслуговування в’язнів (оновлено)Права в’язнів на охорону здоров’я та медичну допомогу (матеріали вебінару ХПГ 18.06.2021)Короткий опис справ, що розглядалися Центром стратегічного захисту (ЦСЗ) ХПГ у другій половині 2020 рокуКороткий опис справ, що розглядалися Центром стратегічного захисту (ЦСЗ) ХПГ у першій половині 2020 рокуТюрма, сума і лікарня як виразники морального стану суспільстваКороткий опис справ, що розглядалися Центром стратегічного захисту (ЦСЗ) ХПГ у другій половині 2019 рокуВІЛ-позитивним людям можна всиновлювати дітейКороткий опис справ, що розглядалися Центром стратегічного захисту ХПГ у другій половині 2018 рокуСІЗО замість онкодиспансеру, або Коли відсутність лікування дорівнює катуваннямКороткий опис справ, що розглядалися Центром стратегічного захисту (ЦСЗ) ХПГ у 2017 роціКороткий опис справ, що розглядалися Центром стратегічного захисту (ЦСЗ) ХПГ у першій половині 2017 рокуКороткий опис справ, що розглядалися Центром стратегічного захисту (ЦСЗ) ХПГ у 2016 р.

В Івано-Франківську консультують ВІЛ-інфікованих через мережу Інтернет

21.08.2007    джерело: www.civicua.org

За участі ВБО "Всеукраїнська мережа ЛЖВ" організовано роботу чотирьох регіональних ресурсно-правових центрів з організації дистанційної правової допомоги для людей, що живуть з ВІЛ. Івано-Франківське представництво мережі знаходиться на базі фонду «Солідарність», вул. Січовий Стрільців, 34.
За два останні місяці у місті надано безкоштовну юридичну консультацію близько 50 особам.
– Найчастіше звертаються близькі люди ВІЛ-позитивних осіб. Їх цікавить як можна захистити права ЛЖВ, - каже юрист фонду Марина ПОПОВИЧ. – Звернення різного характеру, в основному по цивільно-правовому кодексі України, житловому рідше адміністративному.
У фонді для людей, що живуть з ВІЛ Марина ПОПОВИЧ вже провела три загальних лекції з захисту своїх прав.
Особливістю таких центрів є те, що можна пройти консультування дистанційно та анонімно. Тобто для отримання "першої правової допомоги" ЛЖВ буде достатньо подзвонити, надіслати листа (поштою чи е-mail) до найближчого ресурсно-правового центру або звернутися до регіонального представництва ЛЖВ.
Консультанти з числа найбільш кваліфікованих адвокатів (членів Спілки адвокатів України) не тільки безкоштовно нададуть відповіді на отримані запити та свої рекомендації, але й допоможуть у підготовці необхідних документів (заяви, скарги, клопотання, позови та ін.), проінформують щодо процедури розгляду та подання юридичних документів, підготовлять юридичні висновки та коментарі за наданими заявником документами.
У справах, які безпосередньо пов’язані з розголошенням ВІЛ-статусу, відмовою в наданні медичної та соціальної допомоги, незаконним звільненням з роботи ЛЖВ, неправомірними діями правоохоронних органів та ін. також може бути забезпечено супровід адвоката на етапі досудового та судового розгляду.

 Поділитися