MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Порушено справу через побиття активістів «Свободи» і «Просвіти» в Одесі (розширено)

03.09.2007   
В результаті організованого побоїща багато учасників пікетування, зокрема жінки, дістали забої і травми різних ступенів тяжкості

Міліція порушила 3 вересня кримінальну справу за фактом організованого побиття активістів всеукраїнського об’єднання «Свобода» і громади «Просвіта» в Одесі. Про це повідомив представник Головного управління Міністерства внутрішніх справ в Одеській області.

Він уточнив, що справу порушено за ст. 296 Кримінального кодексу (злісне хуліганство).

Джерело уточнило, що потерпілих побили близько 40 прихильників організації «Єдина Вітчизна».

Джерело додало, що в результаті бійки госпіталізовані 4 чоловіків, травмовані також жінки, що брали участь у мітингу.

За даними джерела, госпіталізовані голова Одеської обласної організації «Просвіта» Олександр Степанченко, кандидат у депутати Верховної Ради від об’єднання «Свобода» Георгій Соболь, член обласної організації соціально-християнської партії Віталій Безеда, член всеукраїнського об’єднання «Свобода» Сергій Назаренко.

Нагадуємо, 2 вересня українські націоналісти кількох об’єднань - Всеукраїнського об’єднання «Свобода», української республіканської партії «Собор», ОУН-УПА і т.д. проводили мітинг біля будівлі Одеської обласної адміністрації на знак протесту проти установки в Одесі пам’ятника «Засновникам Одеси».

В акції взяли участь не більше 20-30 осіб, через 20-30 хвилин на площі, де проходив мітинг, з’явилися активісти громадської організації «Єдина Вітчизна», які побили мітингуючих кастетами і залізними лозинами.

Активісти українських націоналістичних партій мали намір під час мітингу зустрітися з Президентом Віктором Ющенком, приїзд якого планувався до Одеси 2 вересня - на День міста.

В Одесі на площі Катеринівській встановлюється пам’ятник «Засновникам Одеси», центральна фігура композиції - імператриця Катерина Друга.

За матеріалами «Українських новин».

 Поділитися