MENU

Подібні статті

По сегодняшним событиям в Одессе возбуждено уголовное делоЗахист національної гідностіУ Криму проросійські активісти вимагають закриття української гімназіїПрава в’язнів (матеріали вебінару ХПГ 16.06.2021)Розслідування окремих злочинів терористичної спрямованості (оновлено)Висновок щодо політичних мотивів кримінального переслідування та порушень прав людини у справі Сергія ПашинськогоНебажані особи. Частина друга: Грузинський волонтерЄврейське питання в УРСР: дискримінація в хрущовську епоху (1953–1964 рр.)Короткий опис справ, що розглядалися Центром стратегічного захисту ХПГ у другій половині 2018 рокуСитуація в зоні проведення АТО: обстріли, жертви серед цивільного населення. Жовтень 2017 рокуСолов’їна, калинова… і стражденна – наша мова, або коли Україна стане українською?Експрес-огляд законотворчої діяльності Верховної Ради України Бюлетень № 126 Законопроекти, зареєстровані в парламенті за період 22.05.2017 – 26.05.2017Реформування органів внутрішніх справ та права людиниКороткий опис справ, що розглядалися Центром стратегічного захисту (ЦСЗ) ХПГ у 2016 р.В Україні не відбувається ефективне розслідування етнічно- та расово-мотивованого насильстваВідлетіла в Ирій Ганна МихайленкоI. Право на життя, захист від катуваньПогасла свічка Михайла ГориняПередвиборча гонка в Україні стає дедалі агресивнішоюПрава людини в Україні 2011. IX. СВОБОДА ВИРАЖЕННЯ ПОГЛЯДІВ

Порушено справу через побиття активістів «Свободи» і «Просвіти» в Одесі (розширено)

03.09.2007

Міліція порушила 3 вересня кримінальну справу за фактом організованого побиття активістів всеукраїнського об’єднання «Свобода» і громади «Просвіта» в Одесі. Про це повідомив представник Головного управління Міністерства внутрішніх справ в Одеській області.

Він уточнив, що справу порушено за ст. 296 Кримінального кодексу (злісне хуліганство).

Джерело уточнило, що потерпілих побили близько 40 прихильників організації «Єдина Вітчизна».

Джерело додало, що в результаті бійки госпіталізовані 4 чоловіків, травмовані також жінки, що брали участь у мітингу.

За даними джерела, госпіталізовані голова Одеської обласної організації «Просвіта» Олександр Степанченко, кандидат у депутати Верховної Ради від об’єднання «Свобода» Георгій Соболь, член обласної організації соціально-християнської партії Віталій Безеда, член всеукраїнського об’єднання «Свобода» Сергій Назаренко.

Нагадуємо, 2 вересня українські націоналісти кількох об’єднань - Всеукраїнського об’єднання «Свобода», української республіканської партії «Собор», ОУН-УПА і т.д. проводили мітинг біля будівлі Одеської обласної адміністрації на знак протесту проти установки в Одесі пам’ятника «Засновникам Одеси».

В акції взяли участь не більше 20-30 осіб, через 20-30 хвилин на площі, де проходив мітинг, з’явилися активісти громадської організації «Єдина Вітчизна», які побили мітингуючих кастетами і залізними лозинами.

Активісти українських націоналістичних партій мали намір під час мітингу зустрітися з Президентом Віктором Ющенком, приїзд якого планувався до Одеси 2 вересня - на День міста.

В Одесі на площі Катеринівській встановлюється пам’ятник «Засновникам Одеси», центральна фігура композиції - імператриця Катерина Друга.

За матеріалами «Українських новин».

 Поділитися