MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

КВУ заявляє про недемократичність змін до Закону Про вибори народних депутатівЦВК оскаржила рішення суду щодо голосування вдомаЦИК обязали принять новые правила голосования на домуМіжнародні спостерігачі критикують нові норми закону про вибориПолегшення процедури голосування на дому „спокушає” до фальсифікаційПартії попросили більше розповісти про кандидатів у депутатиКВУ: політики ставлять вибори на межу профанаціїДесять тез про українську виборчу системуВикористання адмінресурсу істотно не вплине на результати позачергових виборівУкраинцы, вернувшиеся из-за границы, смогут проголосовать, обратившись в судЦВК подала апеляційну скаргу у Вищий адмінсудКВУ критикує списки виборців на закордонних виборчих округахЩе раз про голосування вдомаУ виборчих списках Харкова виявили 2 тисячі ”Маклаудів”КВУ закликає громадян перевірити свої дані у списках виборцівЦВК шукає двійників і перевіряє спискиУ ЦВК розповіли, як голосувати вдомаКВУ: масових фальсифікацій на цих виборах очікувати не слідПсихологи звинувачують політиків у застосуванні маніпулятивних технологійМентальні основи вибору

ЦВК не вимагатиме довідок для голосування вдома

06.09.2007    джерело: www.pravda.com.ua
Заступник голови ЦВК Андрій Магера сьогодні заявив, що ЦВК не буде встановлювати вимоги щодо додаткових документів, що підтверджують, що виборці тимчасово не мають можливості самостійно пересуватися.

Центральна виборча комісія затвердить нову форму заяв виборців для голосування вдома, швидше за все, після 14 вересня.

Про це заявив заступник голови ЦВК Андрій Магера в інтерв’ю журналістам у четвер, повідомляє "Інтерфакс-Україна".
Він нагадав, що до 14 вересня мають бути створені дільничні виборчі комісії. "Щойно будуть створені дільничні комісії, ЦВК ухвалить відповідну постанову", - сказав Магера.
За його словами, відповідно до рішення Окружного адміністративного суду Києва, ЦВК має затвердити нову форму заяви для голосування, а також затвердити роз’яснення для дільничних виборчих комісій про механізм перевірки таких заяв.

Магера наголосив, що ЦВК має лише затвердити текст заяви.

Однак, за його словами, ЦВК не буде встановлювати вимоги, що стосуються надання виборцями додаткових документів, що підтверджують, що вони тимчасово не мають можливості самостійно пересуватися.

Крім того, Магера повідомив, що поліграфічний комбінат "Україна" у четвер вранці приступив до друку бюлетенів для позачергових виборів і вже надрукував більше 2 млн. екземплярів.

За його словами, бюлетені друкуються для тих регіонів, з яких уже надійшли відомості про кількість виборців, включених у списки для голосування.
Магера відзначив, що відповідно до угоди між ЦВК і поліграфкомбінатом "Україна", усього має бути надруковано 38,5 млн. бюлетенів. Водночас він додав, що це попередня і максимальна цифра і, швидше за все, вона буде менша.

Магера також повідомив, що відповідно до закону поліграфкомбінат "Україна" повинен приступити до друку бюлетенів після 12 вересня, коли будуть складені списки виборців.

"Однак у такому випадку в комбінату не буде технічної можливості надрукувати бюлетені до дня виборів", - наголосив він.

За його словами, ЦВК ухвалила рішення приступити до друку бюлетенів на підставі тих даних про кількість виборців, що були внесені в списки на виборах у 2006 році.

 Поділитися