MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Використання адмінресурсу істотно не вплине на результати позачергових виборівЦВК не вимагатиме довідок для голосування вдомаКВУ заявляє про недемократичність змін до Закону Про вибори народних депутатівЦВК оскаржила рішення суду щодо голосування вдомаЦИК обязали принять новые правила голосования на домуМіжнародні спостерігачі критикують нові норми закону про вибориПолегшення процедури голосування на дому „спокушає” до фальсифікаційПартії попросили більше розповісти про кандидатів у депутатиКВУ: політики ставлять вибори на межу профанаціїДесять тез про українську виборчу системуЦВК подала апеляційну скаргу у Вищий адмінсудКВУ критикує списки виборців на закордонних виборчих округахЩе раз про голосування вдомаУ виборчих списках Харкова виявили 2 тисячі ”Маклаудів”КВУ закликає громадян перевірити свої дані у списках виборцівЦВК шукає двійників і перевіряє спискиУ ЦВК розповіли, як голосувати вдомаКВУ: масових фальсифікацій на цих виборах очікувати не слідПсихологи звинувачують політиків у застосуванні маніпулятивних технологійМентальні основи вибору

Украинцы, вернувшиеся из-за границы, смогут проголосовать, обратившись в суд

12.09.2007    джерело: www.rbc.ua

Украинцы, которые вернутся из-за границы в канун выборов, могут получить возможность проголосовать, обратившись в суд. Об этом заявил первый заместитель председателя Центризбиркома Андрей Магера.

«По конституционным положениям, человек мог бы обратиться в суд для защиты нарушенных прав. Вопрос в том, как выполнить это решение суда. Поскольку все списки избирателей будут уже закрыты, человека некуда будет вписать», – сказал А. Магера.

Накануне председатель ЦИК Владимир Шаповал признал, что гражданам Украины, которые вернутся на родину меньше, чем за три дня до выборов, будет сложно восстановить себя в списках избирателей. Он выразил надежду, что решить эти проблемы поможет своевременное решение Конституционного суда, в который обратился Президент с просьбой дать оценку конституционности такой нормы.

 Поділитися