MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Свобода слова є фундаментальною цінністю, яку Україна відстоює у війні з РФ — українські правозахисники та правозахисні організаціїПравозахисні та медійні організації закликають звільнити політв’язня Владислава Єсипенка – спільна заяваПро ліквідацію Міжнародного Меморіалу (заява організації)Західні організації та посольства закликали Україну ратифікувати Стамбульську конвенцію Третині ВПО немає чим сплачувати оренду – дослідження Міжнародної організації з міграціїГромадські організації України, Росії та ЄС пропонують створити незалежну дорадчу громадську групу для Мінських перемовин щодо ДонбасуПро вигнання з Росії організації «Людина в біді»Крим: ФСБ затримало «підозрюваного в участі у терористичній організації»Помер один із засновників правозахисної організації "Меморіал"«П’ята колона» проти «третього сектора», або чому в Україні не припиняється тиск на неурядові організації?Будьте обережні: законодавство про перереєстрацію неприбуткових організацій змінено!Готуй сани влітку, а воза взимку! Або інструкція для тих, хто планує перереєструвати неприбуткову організаціюВсі організації допомоги переселенцям в Україні – на одній мапіРосійські та міжнародні некомерційні організації виступили на підтримку Валентини ЧереватенкоГромадські організації Луганщини об’єднались в коаліцію для захисту прав вимушених переселенцівКомпетенція і повноваження місцевих органів влади під час організації та проведення місцевих виборівУ Мукачеві започатковано перший орган самоорганізації ромської громадиВ Росії Рада Федерації схвалила закон про «небажані організації»Путінський Закон "Про іноземних агентів" знищує російські правозахисні організаціїЗвернення учасниць «Організації солдатських матерів України» 1990-х років до українських жінок (ВІДЕО)

Львів’яни більше довіряють громадським організаціям, ніж партіям

31.10.2007    джерело: www2.dw-world.de

Громадські організації мають високий рівень довіри у львів’ян. Це випливає з дослідження центру „Соціоінформ”. Кожен п’ятий львів’янин на виборах до місцевих рад проголосував би за громадську організацію, а не за партію. Докладніше Галина Стадник:

Громадським організаціям довіряють удвічі більше львів’ян, аніж політичним партіям, коментує результати дослідження керівник „Соціоінформ” Олексій Антипович: „Дві третини жителів міста погоджуються з тим, щоб їхні інтереси представляли громадські організації у різних органах влади. Це дуже позитивний показник”. Львів’яни також вважають, що громадські організації мають реальний вплив на діяльність влади. Аналізуючи дослідження, експерт з державознавства Володимир Степанишин зауважив, що участь у виборах для громадських організації є дуже перспективною. Прикладом є перемога діючого мера Львова, який здобув посаду завдяки своїй активній громадській діяльності. Щоправда, Степанишин зауважує, що це стосується лише виборів на місцевому рівні - у виборах до парламенту шансів практично немає. Це тому, що немає потужних всеукраїнських громадських організацій, пояснює експерт.

 Поділитися