MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Другий регіональний конгрес неурядових організацій

01.11.2007    джерело: www.gurt.org.ua
відбудеться у Києві 25-27 листопада 2007 року. Учасниками стануть лідери провідних НУО з України, РФ, Польщі та Білорусі (125 учасників); лідери впливових НУО з Азербайджану, Вірменії, Грузії, Молдови, країн Балтійського регіону та Словаччини (15 учасників); представники Ради Європи; міжнародні експерти; ЗМІ.
25 – 27 листопада  2007 року, Київ, Україна. Відбудеться Другий регіональний конгрес НУО. Захід організовують Конференція міжнародних неурядових організацій Ради Європи, Лабораторія законодавчих ініціатив та Міжнародний фонд «Відродження».

Ініціатива проведення регіональних конгресів стала результатом III - го Самміту глав держав і урядів держав – членів Ради Європи (Варшава, 16 – 17 травня 2005 року). Перший захід відбувся у березні 2006 року у Варшаві – в ньому взяли участь близько 200 представників громадянського суспільства країн Центральної та Східної Європи.
Місцем проведення Другого регіонального конгресу було обрано м. Київ.

Мета Конгресу - створення платформи для обговорення лідерами провідних національних неурядових організацій ролі НУО в процесах розвитку та консолідації демократії, розгляд можливостей та перспектив регіонального співробітництва, напрацювання резолюції і рекомендацій щодо діяльності НУО в регіоні.

Під час Київського регіонального конгресу НУО планується обговорення двох ключових тематичних блоків:
1) «Роль НУО в процесі розвитку і консолідації демократії»;
2) «Регіональне співробітництво НУО: проблеми та перспективи». 

Київський регіональний конгрес неурядових організацій - це триденна конференція, учасниками якої стануть понад 160 осіб, в тому числі:
-лідери провідних неурядових організацій з України, Російської Федерації, Польщі та Білорусі (125 учасників);
-лідери впливових НУО з Азербайджану, Вірменії, Грузії, Молдови, країн Балтійського регіону та Словаччини (15 учасників); 
-представники Ради Європи; 
-міжнародні експерти; 
-ЗМІ. 

Список учасників Київського регіонального конгресу НУО формується на основі:
-пропозицій Організаційного комітету та регіональних партнерів;
-аплікаційних заявок, заповнених представниками НУО з України, Російської Федерації, Беларусі та Польщі (останній термін подачі - 8 листопада 2007 року (четвер). 

Додаткову інформацію про захід та умови участі розміщено на веб-сторінці Конгресу:www.ngocongress.kiev.ua

Детальніша інформація у контактах:

Лабораторія законодавчих ініціатив
Вул. Нижній Вал 33, офіс 8, Київ, 04071
Тел.: +38 (044) 531 37 68
Факс: +38 (044) 425 25 33
Ел. пошта: [email protected]
Інтернет-сайт: http://parlament.org.ua


 

 Поділитися