MENU

Газетні кіоски у Харкові вивозять у невідомому напрямку

26.11.2007
Георгій Кобзар

23 листопада 2007 року представниками державної виконавчої служби Московського району м. Харкова за участю співробітників Харківської міської ради було демонтовано й вивезено у невідомому напрямку газетний кіоск ТОВ «Преса-Харків».

Як повідомлено у заяві, розповсюдженій ТОВ «Преса-Харків», представники державної виконавчої служби Московського району м. Харкова за участю працівників Харківської міської ради 23 листопада 2007 року демонтували й вивезли у невідомому напрямку газетний кіоск ТОВ «Преса-Харків», що знаходився по вул. Познанській, 2. За інформацією ТОВ «Преса-Харків», разом з газетним кіоском було вивезено (а фактично викрадено) й поліграфічну продукцію, що в ньому знаходилася – приблизно на 5 тисяч гривень.

Адміністрація ТОВ «Преса-Харків» і приватний підприємець, який є орендарем згаданого кіоску, не були заздалегідь повідомлені про дії державної виконавчої служби Московського району м. Харкова, а тому вважають такі дії протиправними. Тим більше, що всі господарські справи щодо звільнення ТОВ «Преса-Харків» земельних ділянок під газетними кіосками знаходяться у Вищому Господарському суді України, й по більшості з них винесено ухвали щодо призупинення рішення господарського суду Харківської області та Апеляційного господарського суду області щодо звільнення земельних ділянок.

Як заявив директор ТОВ «Преса-Харків» Ігор Дегтяр, адміністрація товариства готує звернення до прокуратури щодо перевищення своїх службових повноважень працівниками державної виконавчої служби Московського району м. Харкова. Представники ТОВ «Преса-Харків» будуть протидіяти незаконним діям Державної виконавчої служби та Харківської міської ради.

Також ТОВ «Преса-Харків» повідомила, що 26  листопада 2007 року представники державної виконавчої служби планують провести демонтаж ще одного кіоску, що знаходиться біля універмагу «Харків» по Московському проспекту.

 

Дивись також:

У Харкові відбувається «зачистка» інформаційного простору

 Поділитися