MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Ще один експериментЗаходи пам’яті Георгія Гонгадзе, які відбудуться у КиєвіПрокурори у справі Гонгадзе просять суд призначити медекспертизи для підсуднихЛідери громадських організацій просять Ющенка відкликати нагороду ПотебенькаУ світі Ющенка звинувачують у нагородженні людини, яка завалила справу ГонгадзеПотебенько має бути не нагородженим, а покараним – Мирослава ГонгадзеГенпрокуратура розпочинає слідство у справі вбивства журналіста Гонгадзе з чистої сторінкиРада Європи нагадала Ющенку про невиконану обіцянкуПідсудним у справі Ґонґадзе пред’явлено додаткове обвинуваченняПрокурори просять для звинувачуваних у вбивстві Гонгадзе від 12 до 14 роківВ.Теличенко: є лише лінива імітація розслідування щодо замовників у справі ГонгадзеСуд у справі Гонгадзе знову перенесли через хворобу підсудногоЛеся Гонгадзе не виключає, що міліціонери, звинувачені у вбивстві її сина, не причетні до злочинуВідбулось останнє засідання у справі Гонгадзе.Убивців Гонгадзе засуджено на 12-13 років. А замовників?Вирок у справі Гонгадзе: остання крапка?Мельниченко знову відмовив ГенпрокуратуріПрокуратура і далі шукає замовників вбивства ҐонгадзеКомитет министров внимательно следит за расследованием убийства Г.ГонгадзеСправа Гонгадзе як емблематичний приклад. Висновки звіту ПАРЄ

Справу Гонгадзе повернули у довгу шухляду

29.11.2007    джерело: www.pravda.com.ua

Апеляційний суд Києва відклав слухання справи про вбивство журналіста Георгія Гонгадзе до 13 лютого 2008 року в зв’язку з хворобою підсудного Миколи Протасова.

Про це заявила представник інтересів у суді Мирослави Гонгадзе Валентина Теличенко, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

За її словами, на початку засідання суд зачитав лист від лікарів, у якому відзначається, що стан здоров’я підсудного Миколи Протасова не дозволяє йому брати участь у слуханні справи.

"Такий тривалий час перерви обумовлений рекомендаціями лікарів", - відзначила Теличенко.

Також вона додала, що суд не розглядав результати психологічної і психолого-психіатричної експертиз підсудних, що надійшли в суд.

29 листопада планувалося відновити засідання після тривалої перерви, відведеної для проведення експертиз.

Апеляційний суд Києва виніс ухвалу про проведення медичних експертиз підсудним "у справі Гонгадзе" 24 липня цього року.

Підсудному Протасову була призначена комплексна судово-медична психолого-психіатрична експертиза, а підсудним Валерію Костенку й Олександру Поповичу - психологічні експертизи.

19 грудня 2005 року Апеляційний суд Києва почав попереднє судове слухання справи за обвинуваченням виконавців убивства Гонгадзе.

Обвинувачувані - колишні офіцери міліції Валерій Костенко, Микола Протасов (перебувають під вартою), Олександр Попович (на підписці про невиїзд).

Ще один обвинувачуваний в убивстві журналіста, екс-начальник департаменту зовнішнього спостереження МВС Олексій Пукач, знаходиться в розшуку.

 Поділитися