MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Катівня на заводі, морг на фермі і дорога життя через дамбу – як живуть люди на тимчасово окупованій частині ХарківщиниОкупанти створили у фільтраційних таборах під Маріуполем нелюдські умови життя«Лежали просто неба, а снаряди свистіли над головою». Маріуполька розповідає про евакуацію та життя в містіТериторія запою, або Чому замість тверезого способу життя українці обирають смерть від чарки?‘Проблема не просто здоров’я, а проблема життя і смерті’: дискусія про в’язничну медицину на Docudays UAКитай: Влада контролює до дрібниць життя мільйонів в’язнівАдвокат рятує життяПісля нас хоч потоп, або Чому екологічні катастрофи стали в Україні нормою життя?Як вижити в Україні або чому українці помирають передчасно?«Я тебе ненавиджу!» Чому агресія стала нормою нашого життя?Керманичі України «не зацікавлені» у розвитку культурного життя громадиДіти, які подорослішали на ціле життяКрасногорівка: хочеш чи ні – плати за зруйновану квартиру, непридатну для життяЯ їду до мами, до своєї мами...Життя у Лопаскиному – електричний струм на 2 години та вибухівка на кладовищі. ВІДЕОКримське. Життя в оточенні"Сіра зона" - життя посеред війни. Жованка та БахмуткаКоли мовчання не золото, а небезпека для життя, або дещо про медичну реформу і права пацієнтівЖиття людей у «Сірій зоні». Під кулями градів та біля замінованих доріг. ВІДЕО«Я їхала на війну, щоб побачити життя»

Українські жінки все більше п’ють, а чоловіки все менше живуть

Тривалість життя чоловіків в Україні на 12 років менша, ніж у жінок.

Про це повідомила сьогодні на прес-конференції в агентстві УНІАН представник Державного комітету статистики України Інна Самченко.

Тому, на її переконання, чоловіків необхідно залучати до здорового способу життя.

Водночас вона зауважила, що жінки потребують підтримки в економічній сфері. За словами І.Самченко, середньомісячна зарплата у жінок у галузях економіки на 30% менша, ніж у чоловіків. Вона зазначила, що 80% державних службовців - жінки, тоді як на керівних посадах першої-третьої категорій держслужбовців лише 14% жінок. Крім того, за її словами, серед науковців майже однакова кількість чоловіків і жінок, але серед кандидатів наук жінок лише 40%, а серед докторів наук - лише 19%.

У свою чергу, директор Інституту демографії та соціальних досліджень НАН України Елла Лібанова повідомила, що згідно із дослідженням, в останні роки зростає розрив у показниках смертності чоловіків, які проживають в сільській та міській місцевостях. За її словами, у сільській місцевості “особливо загрозлива ситуація”, і чоловіки там живуть “приблизно на 2 роки менше, ніж у містах”.

За словами Е.ЛібановоЇ, в Україні спостерігається тенденція до втрати генофонду нації через алкоголізм.

Директор Інституту демографії та соціальних досліджень НАНУ прогнозує, що різниця у рівні смертності між чоловіками та жінками “дещо зменшиться”, і це відбудеться за рахунок скорочення гендерних відмінностей у способі життя, оскільки кількість жінок, які палять та п’ють, зростає і майже зрівнюється з кількістю таких чоловіків.

За словами радника програмних питань Фонду народонаселення ООН по Україні Олега Вороненка, цей фонд у 2006-2010 роках реалізує програму допомоги Україні. Загальна кількість коштів, залучених на виконання цієї програми, становить близько 8 мільйонів доларів.

 Поділитися