MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Лауреат антипремії „Будяк року” відгукнувся

29.12.2007    джерело: www.helsinki.org.ua

 

Не будемо коментувати надану відповідь. Проте висловимо декілька зауважень щодо звинувачень у поширенні неправдивої інформації.

Очевидно, що підприємство, що контролюється приватним підприємством не може вважатися державним за жодних обставин, навіть коли таке підприємство й має у співзасновниках державні компанії.

Також, дивним є заперечення факту того, що реєстру громадян взагалі не існує, оскільки мова йшла про автоматизований реєстр, на основі котрого видаються паспорти нового зразка. Звичайно, такий реєстр не створений до кінця, а лише трохи більше, ніж на половину, хоча жодним законом його існування взагалі не передбачено.

Також ніхто не заперечував, що виробництво бланків здійснюється державним підприємством „Поліграфічний комбінат „Україна”, проте мова йшла лише про те, хто на сьогодні фактично контролює це виробництво й це державне підприємство.

УГСПЛ

 Поділитися