MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Міністр внутрішніх справ контроює, як утримують Гангана

11.01.2008    джерело: www.pravda.com.ua

Робоча група МВС України відбула до Вінницької області з метою перевірки дотримання прав затриманого в Україні російського громадянина Михайла Гангана.
Про це повідомляє Департамент зв’язків з громадськістю МВС, посилаючись на відповідне розпорядження міністра внутрішніх справ Юрія Луценка.
Згідно з ним, 11 січня до Вінницької області відбула група фахівців МВС з метою проведення службової перевірки стану дотримання українського законодавства та міжнародних стандартів щодо гарантування прав Гангана, який нині перебуває під вартою згідно з рішенням Замостянського райсуду міста Вінниці.
До складу робочої групи включено, зокрема, радника міністра внутрішніх справ Катерину Левченко, представників Управління міжнародних зв’язків та Департаменту роботи з персоналом МВС України.
Як відомо, 31 грудня вінницькі міліціонери затримали Гангана, якого Росія оголосила у міжнародний розшук.
Ганган – один з учасників опозиційного владі "Маршу незгодних". Російські опозиціонери просять Україну не видавати його російській владі.
У свою чергу міністр внутрішніх справ Юрій Луценко заявив, що розпочати процедуру екстрадиції Гангана до Росії поки неможливо.

 Поділитися