MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

В.Теличенко: є лише лінива імітація розслідування щодо замовників у справі ГонгадзеПрокурори просять для звинувачуваних у вбивстві Гонгадзе від 12 до 14 роківПідсудним у справі Ґонґадзе пред’явлено додаткове обвинуваченняСправу Гонгадзе повернули у довгу шухлядуЩе один експериментЗаходи пам’яті Георгія Гонгадзе, які відбудуться у КиєвіПрокурори у справі Гонгадзе просять суд призначити медекспертизи для підсуднихЛідери громадських організацій просять Ющенка відкликати нагороду ПотебенькаУ світі Ющенка звинувачують у нагородженні людини, яка завалила справу ГонгадзеПотебенько має бути не нагородженим, а покараним – Мирослава ГонгадзеГенпрокуратура розпочинає слідство у справі вбивства журналіста Гонгадзе з чистої сторінкиРада Європи нагадала Ющенку про невиконану обіцянкуЛеся Гонгадзе не виключає, що міліціонери, звинувачені у вбивстві її сина, не причетні до злочинуВідбулось останнє засідання у справі Гонгадзе.Убивців Гонгадзе засуджено на 12-13 років. А замовників?Вирок у справі Гонгадзе: остання крапка?Мельниченко знову відмовив ГенпрокуратуріПрокуратура і далі шукає замовників вбивства ҐонгадзеКомитет министров внимательно следит за расследованием убийства Г.ГонгадзеСправа Гонгадзе як емблематичний приклад. Висновки звіту ПАРЄ

Суд у справі Гонгадзе знову перенесли через хворобу підсудного

03.03.2008    джерело: www.proua.com

Апеляційний суд Києва продовжить розгляд справ про виконавців вбивства журналіста Георгія Гонгадзе 11 березня. Про це повідомила представник Мирослави Гонгадзе в суді Валентина Теличенко, передають «Українські новини».

За її словами, на засідання у понеділок не з’явився через хворобу підсудний у справі Микола Протасов і суд переніс засідання на 11 березня. Теличенко зазначила, що суд уже двічі до цього переносив засідання через хвороби Протасова.

Нагадаємо, адвокат підсудного у справі про вбивство Гонгадзе Миколи Протасова Віктор Чевгуз прогнозував винесення судом вироку 3 підсудним до 7 березня.

Сторона звинувачення просить суд засудити обвинувачених Миколу Протасова до 14 років в’язниці, Олександра Поповича – до 13 років і Валерія Костенка – до 12 років. Усі підсудні - колишні співробітники Департаменту зовнішнього спостереження і кримінальної розвідки МВС. Ще один обвинувачений – колишній керівник згаданого департаменту МВС Олексій Пукач – перебуває в розшуку.

Розгляд справи про виконавців вбивства Гонгадзе Апеляційний суд Києва почав 9 січня 2006 року.

 Поділитися