MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Суд у справі Гонгадзе знову перенесли через хворобу підсудного

03.03.2008    джерело: www.proua.com
Апеляційний суд Києва продовжить розгляд справ про виконавців вбивства журналіста Георгія Гонгадзе 11 березня, якщо не доведеться четвертий раз перенести засідання через хвороби цього підсудного

Апеляційний суд Києва продовжить розгляд справ про виконавців вбивства журналіста Георгія Гонгадзе 11 березня. Про це повідомила представник Мирослави Гонгадзе в суді Валентина Теличенко, передають «Українські новини».

За її словами, на засідання у понеділок не з’явився через хворобу підсудний у справі Микола Протасов і суд переніс засідання на 11 березня. Теличенко зазначила, що суд уже двічі до цього переносив засідання через хвороби Протасова.

Нагадаємо, адвокат підсудного у справі про вбивство Гонгадзе Миколи Протасова Віктор Чевгуз прогнозував винесення судом вироку 3 підсудним до 7 березня.

Сторона звинувачення просить суд засудити обвинувачених Миколу Протасова до 14 років в’язниці, Олександра Поповича – до 13 років і Валерія Костенка – до 12 років. Усі підсудні - колишні співробітники Департаменту зовнішнього спостереження і кримінальної розвідки МВС. Ще один обвинувачений – колишній керівник згаданого департаменту МВС Олексій Пукач – перебуває в розшуку.

Розгляд справи про виконавців вбивства Гонгадзе Апеляційний суд Києва почав 9 січня 2006 року.

 Поділитися