MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Міліція наразилася на шалений спротив правозахисників

03.04.2008    джерело: www.maidan.org.ua
Відгук Управління МВС Черніговської області на публікацію прес-релізу Чернігівського громадського комітету захисту прав людини на сайті "Майдан"
До редакції сайту "Майдан"  
 
____________________________________

 
МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ
УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ
В ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
14000, м.Чернігів, проспект Перемоги, 74
тел.( 046-2) 678-316, факс ( 046-2) 678-363
Шановна редакціє !

1 квітня 2008 року о 12:07 на вашому сайті було опубліковано інформацію „Міліція переслідує найстарішу правозахисну організацію„ — прес-реліз Чернігівського громадського комітету захисту прав людини з приводу того, що співробітники Чернігівського міського відділу міліції намагаються опитати деяких членів організації.

З цього приводу надсилаємо Вам позицію УМВС України в Чернігівській області:

24 березня п.р. до органів внутрішніх справ області з заявою звернулися представники будівельної компанії з приводу того, що невідомі особи перешкоджають їм вести будівництво. Перешкоджання виявлялось у неодноразовому поваленні огороджувальних парканів на місці проведення будівельних робіт. Для здійснення перевірки та встановлення обставин події, співробітники міліції почали опитування мешканців прилеглих будинків з метою встановлення можливих свідків. В ході поквартирного обходу було отримано інформацію, що поблизу місця події неодноразово бачили автомобіль «Рено». В ході перевірки з’ясувалось, що авто належить Чернігівському громадському комітету захисту прав людини. З метою продовження перевірки та встановлення додаткових свідків і очевидців, співробітники міліції мали намір поспілкуватися і з працівниками комітету, зокрема з водіями організації, в результаті чого наразилися на шалений спротив з боку керівників правозахисного комітету. Керівництво правозахисної організації, всі водії, що мають доступ до вищевказаного автомобіля, відмовились надавати пояснення, спілкуватися з представниками міліції згідно 63 статті Конституції України. Невдовзі абсолютно безпідставні звинувачення на адресу міліції вилилися у появі цього звернення.

На що від імені ОВС повідомляємо, що, згідно Закону України “Про міліцію”, співробітники міліції діяли в рамках чинного законодавства, виконуючи свої функціональні обов’язки.

____________________________________

Контакти: тел. 8 (046 2) 619-326, 619-289, 619-503, 619-463, 619-582.
www.kop.gov.ua e-mail: [email protected]
Факс чергової частини УМВС 678-363
 Поділитися