MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Мельниченко знову відмовив ГенпрокуратуріВирок у справі Гонгадзе: остання крапка?Убивців Гонгадзе засуджено на 12-13 років. А замовників?Відбулось останнє засідання у справі Гонгадзе.Леся Гонгадзе не виключає, що міліціонери, звинувачені у вбивстві її сина, не причетні до злочинуСуд у справі Гонгадзе знову перенесли через хворобу підсудногоВ.Теличенко: є лише лінива імітація розслідування щодо замовників у справі ГонгадзеПрокурори просять для звинувачуваних у вбивстві Гонгадзе від 12 до 14 роківПідсудним у справі Ґонґадзе пред’явлено додаткове обвинуваченняСправу Гонгадзе повернули у довгу шухлядуЩе один експериментЗаходи пам’яті Георгія Гонгадзе, які відбудуться у КиєвіПрокурори у справі Гонгадзе просять суд призначити медекспертизи для підсуднихЛідери громадських організацій просять Ющенка відкликати нагороду ПотебенькаУ світі Ющенка звинувачують у нагородженні людини, яка завалила справу ГонгадзеПотебенько має бути не нагородженим, а покараним – Мирослава ГонгадзеГенпрокуратура розпочинає слідство у справі вбивства журналіста Гонгадзе з чистої сторінкиРада Європи нагадала Ющенку про невиконану обіцянкуКомитет министров внимательно следит за расследованием убийства Г.ГонгадзеСправа Гонгадзе як емблематичний приклад. Висновки звіту ПАРЄ

Прокуратура і далі шукає замовників вбивства Ґонгадзе

24.04.2008    джерело: www.bbc.co.uk
Заступник генпрокурора відкинув припущення, що його відомство гальмує розслідування і сказав, що голова затримка полягає у відмові Миколи Мельниченка передати оригінали його таємних записів розмов президента Кучми.

Українська генеральна прокуратура каже, що і далі намагається знайти замовників убивства журналіста Георгія Ґонґадзе, але скаржиться на перешкоди.

Заступник генпрокурора Сергій Голомша на зустрічі з журналістами відкинув припущення, що його відомство гальмує розслідування і сказав, що голова затримка полягає у відмові колишнього президентського охоронця Миколи Мельниченка передати оригінали його таємних записів розмов президента Кучми.

Оприлюднені майже 8 років тому частини записів стали приводом для підозр, що до викрадення і вбивства журналіста причетні тодішні чільні посадовці.
Микола Мельниченко відмовляється віддавати усі свої записи, стверджуючи, що не довіряє прокуратурі.
Минулого місяця суд визнав винними трьох виконавців убивства Ґонґадзе. Усі вони були працівниками міліції.

 Поділитися