MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Прокуратура і далі шукає замовників вбивства Ґонгадзе

24.04.2008    джерело: www.bbc.co.uk
Заступник генпрокурора відкинув припущення, що його відомство гальмує розслідування і сказав, що голова затримка полягає у відмові Миколи Мельниченка передати оригінали його таємних записів розмов президента Кучми.

Українська генеральна прокуратура каже, що і далі намагається знайти замовників убивства журналіста Георгія Ґонґадзе, але скаржиться на перешкоди.

Заступник генпрокурора Сергій Голомша на зустрічі з журналістами відкинув припущення, що його відомство гальмує розслідування і сказав, що голова затримка полягає у відмові колишнього президентського охоронця Миколи Мельниченка передати оригінали його таємних записів розмов президента Кучми.

Оприлюднені майже 8 років тому частини записів стали приводом для підозр, що до викрадення і вбивства журналіста причетні тодішні чільні посадовці.
Микола Мельниченко відмовляється віддавати усі свої записи, стверджуючи, що не довіряє прокуратурі.
Минулого місяця суд визнав винними трьох виконавців убивства Ґонґадзе. Усі вони були працівниками міліції.

 Поділитися