MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

‘Росія воює проти звичайного життя людей’, — Президент України‘Людей хоронили возле больницы’‘Людей ховали біля лікарні’Окупанти шукають проукраїнськи налаштованих людей під виглядом комунальниківУбивство у Волновасі: на окупованій Донеччині розстріляли дев’ятьох людей ‘Кожен приїзд білого автобуса ефесбівців означав, що людей катуватимуть’Сім із десяти людей у світі хочуть, щоби їхні уряди підтримували Україну Недоторканність літер і безправ’я людей. Дайджест російських протестівПід час окупації Бучі російський військовий наказав ідентифікувати усіх одягнених у чорне людей як ворогівПосварити Україну з сусідами: як працює російська дезінформація в ПольщіЗакрывали ребенку рот, чтобы россияне не нашли людей в погребе Такое чувство, будто Господь отвел людейРосійські військові обстрілюють Херсон та Херсонщину, звідки евакуюють людей після підриву Каховської ГЕСЗакривали дитині рота, щоб росіяни не знайшли людей у льохуТаке враження, що Господь повідводив людей Мы выживали благодаря помощи людей…‘Ми виживали завдяки допомозі людей…’ У Мелітополі окупаційна влада залишила літніх людей без жодної допомоги, заборонивши останній благодійний фондРосійська ракета вбила 46 людей — остання інформація про терористичну атаку РФ у Дніпрі (оновлено)На Харківщині двоє людей підірвалося на вибухівці, постраждала дитина

На Житомирщині перекрили канал продажу людей

24.05.2008    джерело: www.korespondent.net
Працівники відділу боротьби із злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми викрили канал продажу жителів Житомирщини на територію Польщі в трудове рабство для жебракування

Працівники відділу боротьби із злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, Управління МВС України в Житомирській області викрили канал продажу жителів Житомирщини на територію Польщі в трудове рабство для жебракування.
Як повідомила працівник відділу зв’язків з громадськістю УМВД в Житомирській області Ольга Номерчук, „такий безпрецедентний випадок міліція області зафіксувала вперше”.
За її словами, встановлено особи 5 потерпілих, яких в 2005 році незаконно вивезли до Польщі з метою подальшої трудової експлуатації і жебракування, - жінок віком від 25 до 38 років та їх малолітніх дітей.
Як розповів начальник відділу боротьби з торгівлею людьми Віктор Курбатов, все почалося в червні 2005 року, коли в одному з сіл на Житомирщині з’явилися незнайомці, які пропонували роботу за кордоном, - тисячу доларів за місяць за догляд за літніми людьми. При цьому дозволяється брати з собою дітей.
„Незабаром по туристичній візі 23-річну жінку з 4-річним сином та її 30-річну сусідку разом з 5-річним хлопчиком і 3-річною дочкою вербувальники переправили на територію Польщі, де їх зустріли вже інші люди, забрали документи і примушували жебракувати”, - розповів Курбатов.
Він сказав, що в 2007 році нашим землячкам вдалося повернутися на батьківщину.
За фактом торгівлі людьми і трудової експлуатації слідчим управлінням УМВД України в Житомирській області порушено кримінальну справу за ст.149 Кримінального кодексу України.
Встановлено особу одного з вербувальників, 29-річного громадянина Молдови. Слідство з’ясовує обставини скоєння цих злочинів. Крім того, працівники міліції володіють інформацією, що з подачі цих же зловмисників на території Російської Федерації жебракують жителі Житомирщини, які мають явно виражені ознаки інвалідності.
За інформацією, оприлюдненою минулого року Міжнародною організацією з міграції, в Україні з 1991 року жертвами торгівлі людьми стали 100 тисяч людей. Ці цифри не включають даних за 2007 рік.

 Поділитися