MENU

Конкурс на участь у курсі для адвокатів «Підвищення майстерності з міжнародного захисту прав людини»

27.05.2008 | hrlawyers.khpg.org

Шановні колеги,

Центр правової допомоги жертвам катувань та поганого поводження оголошує конкурс на участь у курсі для адвокатів «Підвищення майстерності у міжнародному захисті прав людини», що проводитиметься Харківською правозахисною групою за фінансової підтримки Інституту Відкритого Суспільства (Будапешт).

Курс спрямовано на підвищення майстерності у використанні міжнародних інструментів захисту прав людини, застосуванні положень із захисту прав людини в національних процедурах, у побудові стратегії та тактики ведення справи. Курс проводитимуть досвідчені тренери та адвокати, які тривалий час займаються міжнародним захистом прав людини. Учасники, які успішно виконають програму курсу, отримають сертифікат.

Курс триватиме з серпня 2008 року до квітня 2009 року та передбачає два 5-тиденних тренінги (перший тренінг – у вересні 2008 року, другий – у квітні 2009 року) та дистанційне навчання в період між двома тренінгами. Курс використовуватиме інтенсивні практичні та інтерактивні форми навчання.

До участі у конкурсі запрошуються адвокати, а також юристи недержавних правозахисних організацій. Обов’язкові вимоги: готовність брати активну участь у всіх формах навчального процесу, наявність доступу до Інтернету та адреси електронної пошти. Наявність практичного досвіду та знання англійської мови вітаються. Під час курсу заохочується участь в справах, які підтримує Центр (за фінансовими умовами Центру).

Для участі у конкурсі необхідно надіслати заявку (doc-file (33.792 kb) ) та резюме на електронну адресу [email protected] не пізніше 16 години 10 липня 2008 року за київським часом. Формування групи учасників відбуватиметься після телефонної співбесіди.

Під час тренінгів організатори забезпечують проживання та харчування учасників, транспортні витрати (за наявності проїзних документів й у межах вартості проїзду купейним вагоном), навчальні матеріали.

Результати конкурсу та більш детальна інформація будуть повідомлені учасникам не пізніше 20 липня 2008 року.

 

Контактна особа:

Андрій Крістенко,
[email protected],
+38 (057) 75-75-166

 Поділитися