MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Росія: За пів кроку до повернення смертної кариООН: за три місяці росіяни стратили 32 українських військовополоненихНацгвардійця РФ судитимуть за сексуальне насильство щодо викраденого чоловіка Похований курган: росіяни знищують унікальну пам’ятку в МаріуполіВійна з темрявою. Підсумки тижняВже отримали дані щодо 170 постраждалих від воєнних злочинів Мілітариzовані: Росія посилює діяльність ‘Юнармії’ у КримуНе визнавати ‘фарс Кремля’Росіяни викрали з Енергодара двох братів, що працювали на ЗАЕС, — їх шукають рідніЯк наука опирається тиранії. Дайджест російських протестівЗасудили 15 військових РФ, які утримували 368 жителів села Ягідного у шкільному підвалі Харківщина: під ударом — історія, релігія, мистецтво‘Оскар’, якого ліпше б не було. Підсумки тижняНевидимі бранці КремляМКС видав ордери на арешт двох російських генералівЗупинити потяг війни. Дайджест російських протестівОдеса в жалобі. Підсумки тижняВідсутність права і міжнародного контролю — що відбувається в російському полоні з українськими цивільними?Катування священників, знищення храмівПропутінські заклики та війна проти українського збіжжя

Кримські журналісти заявляють про перешкоджання роботи ЗМІ

05.06.2008    джерело: www2.dw-world.de
Зафіксовано багато випадків перешкоджання законній діяльності журналістів: нападів, погроз для їх життя. За словами голови Комітету з моніторингу свободи преси в Криму, те, що жодного з винних не покарано, розв’язує їм руки»

Журналістські організації Криму заявляють, що в автономії не зменшується фактів перешкоджання діяльності працівників мас-медіа.

Про це заявив голова Комітету з моніторингу свободи преси в Криму, автор щорічника «Біла книга кримської журналістики», у якій зібрано матеріали про стан свободи преси і дотримання прав журналістів в Криму в 2007 році, презентованого напередодні в Сімферополі, Володимир Притула.

За його словами, є дві основні проблеми, з якими стикаються в своїй роботі кримські журналісти. По-перше, зауважив він, в автономії зафіксовано багато випадків перешкоджання законній діяльності журналістів: нападів, погроз для їх життя. «Але жоден із цих випадків стражами порядку не розслідувано до кінця і жодного з винних не покарано, а це їм розв’язує руки», - зауважив Притула.

Крім того, на його думку, незважаючи на відвертість влади, яка декларується в Україні, ще однією перешкодою для роботи журналістів є обмежена можливість оперативно отримувати інформацію від органів влади автономії.

У свою чергу, глава Асоціації вільних журналістів Криму Ліля Буджурова акцентувала на необхідності створення в автономії комісії з журналістської етики, яка б могла оперативно реагувати на матеріали в кримських ЗМІ, у яких розпалюється міжнаціональна і міжконфесійна ворожнеча.

За її словами, кількість таких публікацій в кримських мас-медіа останнім часом зросла.

 Поділитися