MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Кримський рабовласник отримав реальне покарання

17.06.2008    джерело: crimea.unian.net
У 2005 - 2006 роках сімферополець поневолив п’ятьох кримчан, яких биттям і погрозами примушував працювати на себе

Прокуратура Криму добилася реального покарання обвинуваченому за взяття в рабство п’ятьох кримчан.

Як повідомили УНІАН в прес-службі кримської прокуратури, у 2005 - 2006 роках сімферополець поневолив п’ятьох кримчан, яких биттям і погрозами примушував працювати на себе. Прокуратура повністю довела в суді його вину у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст.146 Кримінального кодексу України (незаконне позбавлення волі людини). Райсудом був ухвалений обвинувальний вирок: рабовласника засудили до чотирьох років позбавлення волі, але звільнили від відбування покарання з випробувальним терміном на два роки. Прокуратуру не влаштувало таке рішення. На вирок було внесено касацію до Верховного суду України.

Касаційна інстанція погодилася з доводами прокурора про те, що підсудному призначено покарання, неадекватне тяжкості вчиненого злочину. "Надто м’який вирок було скасовано, справу направлено на новий розгляд, за результатами якого злочинця засуджено до реального відбування покарання", - йдеться у повідомленні.

Обвинуваченого взято під варту в залі суду. Днями вирок набув чинності

 Поділитися