MENU

Подібні статті

Знову заборонили мітинг на підставі указу СРСРБілорусь: Влада ініціює екстрадицію ТихоновськоїКитай: Влада контролює до дрібниць життя мільйонів в’язнівКрим: окупаційна влада помістила до психіатричної лікарні п’ятьох затриманих кримських татарКрим: Російська влада не виконує рішення ЄСПЛ щодо БекироваВлада РФ відповіла на питання Європейського суду у справі СенцоваЧерез які важелі народ може «достукатися» до влади"Влада ДНР" почала затоплювати шахти. В деяких знаходяться радіоактивні відходиКоли влада змінить ставлення до людей?Родичі Влада Лістьєва через 21 рік заговорили про вбивство журналістаВлада "заохочує" агресію по відношенню до ЛГБТ спільноті - Amnesty InternationalЧубаров: окупаційна «влада» почала репресії, щоб залякати кримських татарКолишня влада України сприяла порушенням прав людиниУ кого влада в Україні«Законом про заручників» влада ставить Україну в один ряд з піратамиЧи може влада, яка допускає системне й безкарне порушення базових конституційних цінностей, вважатися легітимною?Російська влада заблокувала доступ до 2-х українських сайтівКиївська влада вимагає від шкіл списки дітей журналістівНа Харківщині влада самовільно «викинула» колектив редакції газети із співзасновниківВлада хоче стерилізувати українську культуру?

Націоналістам заборонили святкувати день народження Шухевича в Криму

Влада Сімферополя заборонила Конгресу Українських Націоналістів проводити на площі Леніна у неділю 29 червня мітинг і ходу на честь дня народження головнокомандуючого Української повстанської армії Романа Шухевича. Окрім того, представники місцевої влади заборонили святкування 67-ої річниці ухвалення Акту відновлення української держави.
Про це повідомив керівник справами виконавчого комітету Сімферопольської міської ради Євген Великолуг.
За словами Великолуга, до виконавчого комітету міської ради подали заяви на узгодження проведення заходів у найближчі вихідні відразу декілька політичних сил: КУН, Соціалістична партія, Комуністична партія і партія Союз.
"Якщо заяви на узгодження проведення заходів, надані представниками Компартії, Соцпартії, партії Союз були виконані у досить коректній формі, то заява з боку КУН прозвучала досить некоректно, як констатація факту", – заявив Великолуг.
Він наголосив на тому, що площа Леніна може використовуватися лише для проведення державних свят, а також свят, які проходять під егідою керівництва Криму або Сімферопольського виконкому.
"На площі Леніна ані в суботу, ані в неділю ніякі заходи керівництвом республіки і керівництвом міської ради не заплановані, тому своєї згоди ми нікому давати не збираємося", – заявив Великолуг.
Окрім того, Великолуг висловив свою позицію щодо проведення заходів на честь Шухевича.
"Прізвище Шухевич у Сімферополі окрім відторгнення і неприйняття нічого не викликає, і це не лише у Криму, таке відношення і в південно-східній Україні, та і на західній Україні теж немає однозначного ставлення до цієї особи. А діяльність КУН я взагалі розцінюю як звичайні політичні провокації", – заявив Великолуг.
Як повідомлялося, Кримська організація Конгресу українських націоналістів (КУН) має намір 29 червня провести у Сімферополі мітинг та урочисту ходу.

korrespondent.net

(ПЛ)   Нагадуємо, що згідно зі статтею 39 Конституції:  

Громадяни мають право збиратися мирно, без зброї і проводити збори, мітинги, походи і демонстрації, про проведення яких завчасно сповіщаються органи виконавчої влади чи органи місцевого самоврядування.

Обмеження щодо реалізації цього права може встановлюватися судом відповідно до закону і лише в інтересах національної безпеки та громадського порядку ѕ з метою запобігання заворушенням чи злочинам, для охорони здоров’я населення або захисту прав і свобод інших людей.

 Поділитися