MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Вдова журналіста Гонгадзе закликає Мороза піти до ГенпрокуратуриВирок убивцям Гонгадзе залишили в силіСправа Гонгадзе як емблематичний приклад. Висновки звіту ПАРЄКомитет министров внимательно следит за расследованием убийства Г.ГонгадзеПрокуратура і далі шукає замовників вбивства ҐонгадзеМельниченко знову відмовив ГенпрокуратуріВирок у справі Гонгадзе: остання крапка?Убивців Гонгадзе засуджено на 12-13 років. А замовників?Відбулось останнє засідання у справі Гонгадзе.Леся Гонгадзе не виключає, що міліціонери, звинувачені у вбивстві її сина, не причетні до злочинуСуд у справі Гонгадзе знову перенесли через хворобу підсудногоВ.Теличенко: є лише лінива імітація розслідування щодо замовників у справі ГонгадзеПрокурори просять для звинувачуваних у вбивстві Гонгадзе від 12 до 14 роківПідсудним у справі Ґонґадзе пред’явлено додаткове обвинуваченняСправу Гонгадзе повернули у довгу шухлядуЩе один експериментЗаходи пам’яті Георгія Гонгадзе, які відбудуться у КиєвіПрокурори у справі Гонгадзе просять суд призначити медекспертизи для підсуднихЛідери громадських організацій просять Ющенка відкликати нагороду ПотебенькаУ світі Ющенка звинувачують у нагородженні людини, яка завалила справу Гонгадзе

Генпрокуратуру звинувачують в імітації бурхливої діяльності у справі Гонгадзе

15.09.2008    джерело: www.pravda.com.ua

Адвокат Мирослави Гонгадзе Валентина Теличенко вважає, що Генеральна прокуратура імітує розслідування кримінальної справи про замовників й організаторів убивства журналіста Георгія Гонгадзе.  Про це вона сказала на прес-конференції, повідомляють Українські новини.
"З однієї сторони Генпрокуратура імітує слідство про замовників й організаторів злочину. Слідство невдале. Іде імітація", - сказала Теличенко.

При цьому вона повідомила, що українська влада переконує міжнародне співтовариство, що виконавці вбивства покарані.

Крім цього, Теличенко вважає неефективним співробітництво колишнього співробітника президентської охорони майора Миколи Мельниченка з Генпрокуратурою у цій справі.

"Результат такого "конструктивного" співробітництва дорівнює нулю", - зазначила вона.

Адвокат також сумнівається в професійності слідчих, які розслідують справу про замовників й організаторів убивства Гонгадзе.

Разом з тим Теличенко повідомила, що вона зверталася із клопотанням до слідчо-оперативної групи Генпрокуратури про перевірку можливого покривання владою одного з фігурантів цієї справи Олексія Пукача, однак у клопотанні їй відмовили.

Вона сподівається, що все-таки організатори вбивства будуть установлені й будуть покарані.

Як відомо, у липні Верховний Суд залишив без змін вирок Апеляційного суду Києва, яким він присудив виконавців убивства журналіста Георгія Гонгадзе Миколу Протасова до 13 років в’язниці, Валерія Костенка й Олександра Поповича до 12 років.

 Поділитися