MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Україна надала політичний притулок російській нацболці

21.10.2008   
Плосконосова була нареченою вбитого наприкінці 2007 року лідера підмосковних націонал-більшовиків Юрія Червочкіна

Громадянці Російської Федерації Ганні Плосконосовій рішенням Держкомітету України у справах національностей та релігій надано статусу біженки в Україні, заявила Вінницька правозахисна група.

Плосконосова була нареченою вбитого наприкінці  2007 року лідера підмосковних націонал-більшовиків Юрія Червочкіна.20-річна студентка Тульського держуніверситету попросила притулку у зв’язку з тим, що в Росії вона є фігурантом відразу двох кримінальних справ/ У рідній Тулі її звинувачують в побитті замначальника міліції громадської безпеки Центрального району міста Ігоря Захарова під час демонстрації 7 листопада 2007 року (стаття 318 КК РФ "застосування насильства відносно представника влади). А в Калузі проти Плосконосової порушено кримінальну справу за нанесення на стіни будівель опозиційних гасел (стаття 214 КК РФ "вандалізм").

 Поділитися