MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Звільнено начальника обласного УБОЗ, де вбили затриманого

29.10.2008    джерело: www.unian.net
Підставою для звільнення начальника обласного УБОЗ стала кримінальна справа, порушена на початку жовтня проти співробітників управління за підозрою у вбивстві затриманого у Прилуках

Наказом міністра внутрішніх справ України звільнено із займаної посади начальника Управління по боротьбі з організованою злочинністю УМВС України у Чернігівській області Миколу Сича. Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив на прес-конференції начальник УМВС України в Чернігівській області Іван Катеринчук.

Він уточнив, що підставою для звільнення начальника обласного УБОЗ стала кримінальна справа, порушена на початку жовтня проти співробітників управління за підозрою у вбивстві затриманого у Прилуках.

Також І. Катеринчук повідомив, що М.Сич зараз перебуває на лікарняному. "Його звільнено із займаної посади, щодо своєї подальшої служби в органах внутрішніх справ він має визначитися особисто", - сказав Катеринчук, уточнивши, що М.Сичу буде зроблено кілька кадрових пропозицій.

І.К Катеринчук також поінформував, що за підсумками колегії УМВС в області призначені перевірки міськрайвідділів міліції у Прилуках і Ріпках. "Їх керівники перебувають на лікарняному, але я не виключаю, що вони будуть звільнені після того, як підлікуються", - наголосив головний міліціонер Чернігівщини.

При цьому він зазначив, що саме у Прилуках і Ріпках найгірша ситуація щодо відмов у порушенні кримінальних справ. "Ми хочемо домогтися, щоб працівники міліції не приховували злочини. Ніхто не питає процент розкриття. Усі заяви мають реєструватися", - заявив І. Катеринчук, підкресливши, що серйозні злочини не мають приховуватися відмовними матеріалами. "Я попереджав керівників, що буду жорстко реагувати", - резюмував І. Катеринчук.

Як повідомлялось, 7 жовтня прокуратура Чернігівської області порушила кримінальну справу за фактом нанесення тяжких тілесних ушкоджень, які спричинили смерть затриманого, та перевищення службових повноважень працівниками УБОЗ УМВС України в Чернігівській області.

За підозрою у вчиненні згаданих злочинів було затримано чотирьох працівників зазначеного управління міліції, серед яких три офіцери і один прапорщик.

Раніше відділ зв’язків з громадськістю УМВС у Чернігівській області повідомляв, що 2 жовтня за підозрою у скоєнні низки злочинів у складі організованої злочинної групи на території Чернігівської області співробітники УБОЗ УМВС України в Чернігівські області затримали кількох жителів м. Прилуки.

Увечері того ж дня один із затриманих (1969 р.н.). поскаржився на погане самопочуття та запаморочення. Правоохоронці викликали “швидку допомогу” і почали надавати йому першу медичну допомогу, але підозрюваний, знепритомнівши, помер до приїзду медиків.

 Поділитися