MENU

Подібні статті

Журналіста УП арештували за те, що він поплескав у долоні біля меріїСуд не по кишені: юрист прокоментував підвищення судового збору та прояснив, чи є можливість уникнути сплати судового збору.8. Свобода мирних зібраньМВС УКРАЇНИ ТА ПРАВА ЛЮДИНИМВС УКРАЇНИ ТА ПРАВА ЛЮДИНИДекілька слів щодо юридичної складової закриття справ проти учасників масових протестних акцій у КиєвіЯк Луценка у Харкові покидьки зеленкою облилиУ Києві постраждали 40 журналістів. Список оновлюєтьсяВ Україні над учасниками мирних зібрань формується особливий ОЗОНовий шарСемінари з підвищення блогерської майстерностіНа Харківщині член сім’ї репресованого учасника ОУН-УПА домоглася підвищення пенсіїМітинг проти політичних репресій у Харкові. 9 серпняКурс для адвокатів «Підвищення майстерності з міжнародного захисту прав людини»Оголошується конкурс на участь у курсі для адвокатів «Підвищення майстерності з міжнародного захисту прав людини»7 фармацевтичних компаній підозрюють у змові про підвищення цін на лікиКонкурс на участь у курсі для адвокатів «Підвищення майстерності з міжнародного захисту прав людини»Аналіз проекту закону України Про підвищення престижності шахтарської праці«Етика судді як фактор підвищення довіри суспільства»Порушено справу через побиття активістів «Свободи» і «Просвіти» в Одесі (розширено)БЮТ пропонує законодавчо обмежити підвищення тарифів на постачання житлово-комунальних послуг

Київська міліція побила мітингуючих проти підвищення тарифів на проїзд

10.11.2008 | www.helsinki.org.ua

Громадська організація "Фундація регіональних ініціатив" повідомляє про жорстоке поводження столичних правоохоронців із мітингувальниками . Зокрема, представники організації стверджують, що міліціонери у особливо грубій формі затримували мирних протестуючих, перехожих та журналістів.
В зв’язку з цим, громадська організація звернулася до Міністра внутрішніх справ з наступною заявою:

Міністру внутрішніх справ України, Юрію Луценку

Юрію Віталійовичу!
За інформацією нашої організації, вчора, 9 листопада, під час громадської акції протесту проти підвищення тарифів у столичному метрополітені працівниками міліції у особливо грубій формі були затримані мирні протестуючі, перехожі та журналісти. Більше того – деяких затриманих працівники міліції жорстоко побили. Зокрема, одного з молодих хлопців на очах у свідків тягнули за волосcя, били ногами та палицями.
Київська міська організація Всеукраїнської молодіжної громадської організації "Фундація регіональних ініціатив" вимагає офіційних пояснень з приводу дій працівників міліції під час громадської акції проти підвищення тарифів у столичному метрополітені. А також вимагає провести службове розслідування та покарати винних у відповідності до норм чинного законодавства.
Голова Київської міської організації
Всеукраїнської молодіжної громадської організації
"Фундація регіональних ініціатив" Михайло Лебедь
"

 Поділитися