MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Присяжные оправдали обвиняемых по делу ПолитковскойАдвокати: Убивця Політковської працював на ФСБСкандал у справі Політковської: суддю можуть зняти, а присяжних розпуститиСправа Політковської - судять, але кого…Суд по делу Анны Политковской продолжится 17 ноябряМитинг памяти ПолитковскойЖурналисты всего мира примут участие в акции памяти Политковской30 августа - день рождения Анны ПолитковскойОна останется с намиДень памяти Анны ПолитковскойВспоминать запрещеноУ Росії зірваний міжнародний форум пам’яті Анни ПолітковськоїВшануй пам’ять загиблої журналістки хвилиною мовчанняГанна Політковська номінована на премію Сахарова за 2007 рікОрганизатора митинга в память Анны Политковской будут судить из-за большого количества участников акцииКолеги Анни Політковської не згодні з версією Генерального прокурора РосіїГенеральный прокурор РФ сообщил о продвижении в расследовании дела об убийстве журналистки Анны ПолитковскойМир читает книгу ПолитковскойМіліція розігнала дубинками маніфестацію на честь ПолітковськоїСегодня девятый день со дня гибели Анны Политковской

Докори Москві за безкарні убивства журналістів

20.02.2009    джерело: www.bbc.co.uk

Організація, що стежить за станом зі свободою слова у Європі каже, що нездатність Росії розкривати убивства журналістів на зразок Анни Політковскої прирівнюється до кризи з дотриманням прав людини.

Коментар речника ОБСЄ з’явився після виправдання трьох чоловіків, яких обвинувачували у причетності до вбивства журналістки, яка критикувала владу у Кремлі.

Речник зауважив, що підсудні не були ні замовниками убивства не виконавцями.

Анну Політковскую убили біля її помешкання у Москві 2006-го року.

Кореспондент Бі-Бі-Сі у Москві каже, що для трьох підсудних у справі про убивство Анни Політковскої цей результат є величезним полегшенням, але ле для російських властей це провал у намаганнях підтримувати свій авторитет.

Два роки по тому, як Анна Політковску застрелили біля її квартири, цей процес мав засвідчити, що правосуддя карає винних.

Натомість суд перетворився у фіаско. Докази проти звинувачуваних були надзвичайно слабкі і врешті - решт суд просто не повірив прокуратурі.

Адвокат виправданих назвав рішення перемогою російського правосуддя.

За його словами, тепер власті будуть змушені знайти справжніх вбивць Анни Політковскої, які далі перебувають на волі.

 Поділитися