MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Заборонено усю погану рекламу про Тимошенко

25.09.2009    джерело: www.pravda.com.ua
Печерський райсуд Києва заборонив поширення будь-якої недобросовісної реклами щодо діяльності прем’єра Юлії Тимошенко

Печерський райсуд Києва заборонив поширення будь-якої недобросовісної реклами щодо діяльності прем’єра Юлії Тимошенко.

Про це йдеться в ухвалі суду, якою було задоволено позов ВО "Батьківщина" до громадянина Петра Підлубного.

"Заборонити Підлубному та іншим будь-яким фізичним та юридичним особам, незалежно від форми власності, розміщувати на білбордах, інших зовнішніх рекламних носіях, радіо та телебаченні, мережі інтернет, в електронних ЗМІ будь-яку недобросовісну рекламу відносно діяльності Тимошенко", - сказано в ухвалі.

Зокрема, заборонено розміщувати рекламні ролики, "що містять недобросовісну рекламу відносно діяльності Тимошенко, а також будь-яку іншу недобросовісну соціальну рекламу та оприлюднювати її в будь-який спосіб до розгляду спору по суті".

Ухвалу винесено за позовом "Батьківщини", яка у вересні 2009 року звернулася суду з позовом про визнання незаконними та протиправними дій Підлубного "щодо замовлення, виготовлення та розміщення недобросовісної реклами".

"Підставою стало замовлення та виготовлення відеоролика, що, на думку позивача, містить недостовірну інформацію щодо прем’єра Юлії Тимошенко", - сказано у документі.

У своїй заяві позивач ставив питання про заборону будь-яким фізичним і юридичним особам розміщувати та використовувати будь-яку недобросовісну рекламу відносно діяльності Тимошенко.

"Обґрунтування такої заяви зводиться до того, що реклама носить антисоціальний характер, дискредитує Тимошенко в очах суспільства та може призвести до підсилення соціальної напруги та інших негативних явищ", - сказано в документі.

За інформацією "Української правди", позов було ініційовано БЮТ саме з метою винесення заборонного рішення про антирекламу на адресу Тимошенко.

У Партії регіонів заявляють про повернення цензури в Україну.  Про це заявила депутат Ганна Герман, повідомляє прес-служба регіоналів.

"Як голова парламентського комітету з питань свободи слова заявляю, що намагання через рішення підконтрольних владі судів заборонити критику уряду – це безпрецедентний наступ на свободу слова і повернення цензури в Україну", - зазначила вона.

"Рішення одного з київських судів на цю тему – яскравий приклад застосування адмінресурсу і наступ на свободу слова", - заявила Герман.

У свою чергу, прес-служба БЮТ поширила заяву, у якій зазначається, що ця політична сила схвально ставиться до політичної конкуренції, але закликає конкурувати добросовісно і вести пропагандистську діяльність виключно в межах правового поля".

"У нас достатньо матеріалів та креативних кадрів, аби зі свого боку продукувати контрагітаційні рекламні відео- та аудіоматеріали, але закон є закон, і він накладає певні обмеження на політ фантазії рекламістів", - йдеться у заяві.

"Батьківщина" та БЮТ, до якого вона входить, самі діють в рамках закону, і допомагають нашим опонентам повертатися в правове поле, коли їх раптом виносить за його межі", - наголосила прес-служба.

 Поділитися