MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Правозахисники оскаржили Ухвалу суду щодо антиреклами про ТимошенкоЗаборонено усю погану рекламу про ТимошенкоЕкспрес-огляд законотворчої діяльності Верховної Ради України ІХ скликання Огляд № 40 Законопроекти, зареєстровані в парламенті за період 04.05.2020–08.05.2020 Експрес-огляд законотворчої діяльності Верховної Ради України ІХ скликання Огляд № 24 Законопроекти, зареєстровані в парламенті за період 13.01.2020–17.01.2020Експрес-огляд законотворчої діяльності Верховної Ради України Бюлетень № 214 Законопроекти, зареєстровані в парламенті за період 25.02.2019 – 01.03.2019Харківщина напередодні виборів: дочасна агітація, «джинса» та депутатська «благодійність»Експрес-огляд законотворчої діяльності Верховної Ради України Бюлетень № 194 Законопроекти, зареєстровані в парламенті за період 01.10.2018 – 05.10.2018Експрес-огляд законотворчої діяльності Верховної Ради України Бюлетень № 169 Законопроекти, зареєстровані в парламенті за період 26.03.2018 – 30.03.2018Експрес-огляд законотворчої діяльності Верховної Ради України Бюлетень № 154 Законопроекти, зареєстровані в парламенті за період 04.12.2017 – 08.12.2017Финансовые пирамиды: жертвы и покровителиПрава людини – зміна парадигми?Агітація «в законі»Можливі загрози проведенню прозорих і демократичних виборівЧому судові рішення доступні не всім?Права людини в Україні - 2007. 13. Право громадян на вільні вибори та участь у референдумахПрава людини в Україні - 2006. VIII. Свобода вираження поглядівПрава людини в Україні - 2005. VII. Свобода вираження поглядівГромадська організація М’АРТ (“Молодіжна АльтеРнаТива”). Звіт за результатами публікацій місцевих ЗМІ. Проект “Моніторинг дотримання прав людини і основних свобод в Чернігівській області та свободи від жорстокого поводження і приниження людської гідності вихованців шкіл-інтернатів в Україні”Права людини в Україні - 2004. XIV. ПРАВА ЛЮДИНИ ТА ВИБОРИ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИВтручання правоохоронних органів в хід виборів Президента України — 2004

Суд скасував заборону на «погану» рекламу про Тимошенко

08.10.2009   
Вчора заступник голови Верховної Ради заявив, що БЮТ вирішив відкликати з Печерського районного суду столиці позов про заборону недобросовісної реклами, що стосується діяльності прем’єр-міністра.

 Печерський райсуд Києва сьогодні відмінив власну заборону на «погану рекламу» про Тимошенко.

 Також суд залишив без розгляду позов партії «Батьківщина» до Підлубного Петра Сільвестровича про визнання незаконними і протиправними дій цього громадянина з розміщення на українських телеканалах «антитимошенківського» ролика.

Нагадаємо, що вчора заступник голови Верховної Ради бютівець Микола Томенко заявив, що Блок Юлії Тимошенко вирішив відкликати з Печерського районного суду столиці позов про заборону недобросовісної реклами, що стосується діяльності прем’єр-міністра.

Зокрема, М.Томенко зазначив, що позов ВО «Батьківщина» до Печерського районного суду міста Києва був спробою звернути увагу на необхідність не допустити наповнення ефірів негативною інформацією і перетворити президентську виборчу кампанію на політичні «розбірки» і обливання один одного брудом.

Правозахисники оскаржили цю ухвалу до суду в апеляційному порядку. Зокрема, УГСПЛ та адвокат Вячеслав Якубенко зазначили, що ця ухвала є незаконною та необгрунтованою й порушує їхні права.

За матеріалами УНІАН

 

 Поділитися