MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

У Кембриджі відкривається виставка щоденників британського журналіста про ГолодоморУкраинский герой из УэльсаУ Києві демонтували пам’ятник одному з організаторів ГолодоморуНа Донбасі відбудеться суд над журналістом, який заперечує, що Голодомор був геноцидом українцівВ Україні програно суд про заперечення Голодомору як геноцидуСуд назвав винних у Голодоморі 1932-33 рр.Онук Сталіна вимагає покарати СБУ й українських суддівПостанова про порушення кримінальної справи за фактом вчинення геноциду в Україні в 1932–1933 рокахПостанова апеляційного суду м. Києва у кримінальній справі за фактом вчинення геноциду в Україні в 1932–1933 рокахКоментар до Постанови Апеляційного суду м. Києва від 13 січня 2010 рокуІсторія з ГолодоморомУ Варшаві презентували унікальну книжку про Голодомор в УкраїніПостановление апелляционного суда г. Киева по уголовному делу по факту совершения геноцида в Украине в 1932–1933 гг.Пам’ять замовляли?Память заказывали?

Америка вшанує пам’ять жертв Голодомору

16.11.2009    джерело: kharkiv.unian.net
Білий Дім поширив офіційне звернення президента США Барака Обами з нагоди Дня пам’яті жертв Голодомору в Україні.

Білий Дім поширив офіційне звернення президента США Барака Обами з нагоди Дня пам’яті жертв Голодомору в Україні.

«76 років тому мільйони безневинних українців - чоловіків, жінок, дітей - померли голодною смертю в результаті безжальної політики Йосипа Сталіна та його режиму. Завтра ми, американці українського походження і всі американці, пригадаємо ті трагічні події і вшануємо пам’ять численних жертв.

У 1932-1933 роках українці жахливо постраждали від того, що нині є відоме як  Голодомор, через вивезення режимом Сталіна зерна з усієї України. Україна - колись житниця Європи, і українці змогли б себе прогодувати і врятувати мільйони життів, якби їм дали це зробити. Згадуючи про той страшний час, ми шануємо пам’ять жертв, виявлені ними твердість і мужність. Український народ подолав жах Великого голоду і продовжує будувати вільну й демократичну країну...

Пам’ять про жертв рукотворного голоду дає нам можливість висловити підтримку всім, хто постраждав і страждає від екстремізму та тиранії в усьому світі. Ми сподіваємося, що спомин про Голодомор допоможе відвернути подібну трагедію в майбутньому», - зазначено в зверненні.

УНІАН.
 Поділитися