MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Міжнародний суд ООН: Росія винна у фінансуванні тероризму і расовій дискримінації. ЧастковоОрдер для Путіна: що кажуть експерти та чи врятує Президента РФ міжнародний імунітет?Оголошення про тендер фонду Людина і Право‘Росія має відповісти перед судом за свої жахливі злочини’: у Гаазі створять міжнародний центр з розслідування злочину агресіїУ Мелітополі окупаційна влада залишила літніх людей без жодної допомоги, заборонивши останній благодійний фондДружину російського військового, яка закликала ґвалтувати українок, оголосили у міжнародний розшук Від війни постраждала п’ята частина українських заповідників і майже третина лісового фондуМіжнародний суд у Гаазі наказав Росії припинити війну – держава-агресор проігнорувала рішення судуМіжнародний кримінальний суд в Гаазі розпочинає розслідування воєнних злочинів РФМіжнародний Меморіал: Ми проти війни з УкраїноюРФ: Міжнародний Меморіал оскаржив рішення Верховного суду про ліквідаціюСуд дозволив оголосити в міжнародний розшук Євгена БражніковаРФ: Верховний Суд ліквідував Міжнародний МеморіалРФ: Дмитро Муратов перерахував Нобелівську премію благодійним фондам Режим Лукашенка заохочував силовиків порушувати закон – Міжнародний комітет з розслідування тортур у БілорусіСьогодні – Міжнародний день боротьби з гомо- та трансфобієюФонд «Бабин Яр» закликає припинити підтримку російського проєкту меморіалізаціїСьогодні Міжнародний день пам’яти жертв ГолокостуМіжнародний кримінальний суд розслідуватиме злочини, скоєні в Україні із 2014 рокуСьогодні Міжнародний день пам’яти про геноцид у Руанді

Новий веб-сайт Міжнародного фонду «Відродження»: нові можливості відкритого діалогу та спільного визначення векторів розвитку громадянського суспільства в Україні

12.01.2010   

22 грудня 2009 року Міжнародний фонд “Відродження” презентує громадськості свій оновлений офіційний Інтернет-сайт – www.irf.ua, що є ще одним з важливих кроків у впровадженні нової стратегії - відкритої е-комунікації.

Суть відкритої е-комунікації полягає у рішучому зміцненні зворотнього зв’язку між МФВ та представниками громадського сектору для посилення впливу на його діяльність з боку громадянського суспільства.

Принцип відкритості є одним із основних у діяльності Міжнародного фонду “Відродження”. Вже зараз цей принцип реалізується через залучення широкого кола незалежних експертів та громадських активістів у Правління та Програмні ради МФВ, які саме й приймають всі грантові рішення.Фонд постійно проводить відкриті зустрічі у регіонах України, фокус-групи, громадські обговорення своїх програмних пріоритетів та річних стратегій з представниками численних неурядових організацій. МФВ регулярно публікує повні звіти про надане фінансове сприяння громадським ініціативам у ЗМІ у вигляді окремої інформації, а також розміщує на своєму офіційному сайті.

Менеджери Фонду, крім своєї, незалежної, позиції, часто-густо оприлюднюють також і позицію Фонду, коли виступають експертами на різних публічних заходах, що проводяться громадськими організаціями країни.

Все це – елементи відкритості, але цього вже замало для розвитку громадського самоврядування у країні.

Міжнародний фонд “Відродження” прагне, щоб на справедливий та розумний розподіл коштів, наданих Правлінню МФВ Інститутом Відкритого Суспільства та його засновником Джорджем Соросом, а також іншими шанованими донорами для розвитку відкритого суспільства в Україні, мали максимальний вплив самі представники громадянського суспільства. В ідеалі – будь-які кошти, які спрямовуються донорами чи благодійниками на потреби громадянського суспільства, мають розподілятися за максимально широкої участі самих громадян.

Новий сайт МФВ – ще один крок до цієї мети. Відкрита е-комунікація через оновлений веб-сайт – це ваша можливість:

·  оцінити пріоритети програмної діяльності МФВ;

·  взяти участь в обговоренні грантових конкурсів (тендерів);

·  висловити думку про будь-які підтримані Фондом проекти;

·  оцінити стратегію кожної програми МФВ;

·  поділитися пропозиціями для покращення діяльності та надати оцінку нашій роботі;

·  у режимі реального часу отримувати статистичну інформацію щодо кількості активних конкурсів, наданих проектів, у тому числі, за регіональною ознакою;

·  знайомитися із результатами реалізованих проектів, відтворювати та поширювати кращі практики, у тому числі, за допомогою використання новітніх медіа.

Представники громадських організацій зможуть знайти на сайті корисні поради для підготовки проектних заявок та реалізації своїх ініціатив.

Журналісти запрошуються до Прес-центру, де містяться анонси заходів для преси, новини, контакти відділу PR та інформація про представників Фонду для запитів ЗМІ.

Оновлений веб-сайт – це лише перші кроки із впровадження нової стратегії Фонду – стратегії відкритої е-комунікації. Фонд готує і багато інших нових форм співпраці. Слідкуйте за нашими новинами!

Запрошуємо всіх до відкритої е-комунікації та спільного визначення векторів розвитку громадянського суспільства в Україні!

Якщо у вас є пропозиції або коментарі до нового сайту МФВ, будь ласа, надсилайте їх у PR-відділ Фонду на адресу [email protected].

 Поділитися