MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

КС легалізував тушки

08.04.2010    джерело: www.pravda.com.ua

Конституційний Суд визнав право депутатів входити до коаліції навіть, якщо вони не є членами фракцій, які її сформували.

Таке рішення оголосив голова КС Андрій Стрижак.

"... окремі народні депутати, зокрема ті, які не перебувають у складі депутатських фракцій, що ініціювали створення коаліції депутатських фракцій у ВР, мають право брати участь у  формуванні коаліції депутатських фракцій", - зачитав рішення голова КС.

У своєму рішенні КС зазначив, що рішення від 2008 року, які забороняло формування коаліції окремим депутатам, було ухвалено без врахування регламенту Верховної Ради, що був ухвалений як закон у 2010 році.

Рішення КС оскарженню не підлягає. Стрижак додав, що один суддя висловив окрему думку щодо цього рішення.

Після завершення засідання регіонал Юрій Мірошниченко заявив журналістам, що рішення КС легалізувало нинішню парламентську коаліцію.

"Виходячи з сьогоднішнього рішення, діяльність коаліції є конституційною, законною і ніякі політичні дискусії не завадять виконувати свої повноваження як членам коаліції, так і уряду", - наголосив регіонал.

 Поділитися