MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Харків’яни! Долучайтесь до збору підписів на захист Лісопарку!Акція солідарності з харківянами проти міліцейського свавілля у справі вирубки ЛісопаркуХарков: Пикет в защиту парка Горького и ЛесопаркаЕсли бьют менты – почему не бить другим?Харьков: Митинг в защиту парка ГорькогоХарьков: В парке Горького – новые масштабные вырубкиПереслідування громадянського суспільства в Україні в 2011 роціДендрофобія харківської владиГод существования «Зеленого фронта»: итоги и перспективыПрава людини в Україні 2009–2010. XIX. Екологічні праваМВС та права людиниМВС: Не виноватые мы! Они сами пришли!Вирубка дерев у Харкові: з такими методами Україні не наблизитися до ЄС – депутат БундестагуУЄФА надіслала Кернесу черговий листГлава ПАСЕ заявил, что спросит с харьковских властей за парк ГорькогоИтальянский правозащитник Микеле Курто посетил лагерь защитников паркаПрокуратура Харківської області не побачила порушень у побитті людей в парку ГорькогоТолько что в Парке Горького ковшом грейдера вскрыто очередное захоронениеЯ утверждаю, что строительство дороги в парке Горького незаконно, - Ю.КармазинПарк Горького: маленькая победа в деле против Дороги смерти

У Харкові вирубують відомий парк. Люди воюють з міліцією та бульдозерами

25.05.2010    джерело: www.pravda.com.ua

У парку Горького в Харкові всю ніч тривало протистояння між міліцією та харків’янами, які намагаються перешкодити вирубці дерев.
Як повідомляє сайт "Главное", у вівторок уранці з боку дитячої залізниці до місця масової вирубки дерев підігнано важку дорожню техніку - грейдери і бульдозери.
Міліція обіцяє затримувати всіх, хто буде заважати роботі бульдозерів.
У свою чергу активісти мають намір блокувати важку дорожню техніку і не допустити її на територію парку. 
Вирубка дерев для будівництва нової дороги між вулицями Новгородською і Сумською почалася в четвер, 20 травня. На місце подій прибули активісти екологічної групи "Печеніги" та Харківської обласної громадської організації "Ми - харків’яни!", а також співробітники міліції.

Як повідомляє харківський сайт АТН, ні журналістам, ні міліціонерам робітники не повідомили, на яких підставах вони вирубують дерева.
За словами свідків, зрубані дерева падали прямо на перехожих - люди ледве встигали відскочити. Територію, на якій здійснюється вирубка, перекрили лише після того, як на місце прибули співробітники міліції і журналісти.
21 травня на ділянці, де проводиться масова вирубка дерев, були затримані учасники акції протесту, представники ініціативної групи "Прорвемося" й екологічної групи "Печеніги".
У суботу екологи, спортсмени, туристи і місцеві жителі вирішили влаштувати на місці вирубки чергування.
Противники вирубки лісу стали "живим ланцюгом", а також спорудили свого роду "барикаду" зі спиляних дерев.
Зеленбудівцям довелося зупинити роботи зі знищення нових дерев і зайнятися розпилом вже повалених.

Водночас, на думку екологів, в парку Горького здійснено вирубку дерев у кількості, що значно перевищує заявлену міською владою.

Раніше виконком Харківської міськради дозволив розпочати роботи з будівництва автодороги, що сполучає вул. Сумську з вул. Новгородською. Секретар міськради Геннадій Кернес заявляв, що дорога не буде проходити через алеї парку Горького.
Він зазначив, що це буде дорога "зі знаком якості" - чотирисмугова, з відмінним освітленням, яка істотно поліпшить транспортну інфраструктуру міста у рамках підготовки до проведення чемпіонату Євро-2012 з футболу.
У свою чергу виконком дозволив почати вирубку 503 дерев у парку Горького. Замість вирубаних дерев КП "Харківзеленбуд" повинен отримати 30,5 тис. грн. з міського бюджету на висадку нових дерев.

 Поділитися