MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Заявление А. Ведмидского ЭГО Печенеги о событиях на месте вырубки паркаАкція солідарності з харківянами проти міліцейського свавілля у справі вирубки ЛісопаркуУ Харкові вирубують відомий парк. Люди воюють з міліцією та бульдозерамиХарків’яни! Долучайтесь до збору підписів на захист Лісопарку!Заявление харьковских журналистовАкція солідарності з харків’янами проти міліцейського свавілля у справі вирубки ЛісопаркуЕкологи просять Платіні зупинити побиття харків’ян «задля» Євро-2012Відкрите звернення Української Гельсінської спілки з прав людиниВирубка дерев і затримання їхніх захисників у Харківському центральному паркуПрезиденту Украины: Спасите наш Парк Горького!Госэкоинспекция проверит законность вырубки деревьевВідповідь Міністерства навколишнього природного середовища на запит щодо харківського Парку ім. ГорькогоЭволюция проекта дороги через Парк ГорькогоДокументи на дорогу через Парк ГорькогоНочное нападение на защитников парка в ХарьковеГод существования «Зеленого фронта»: итоги и перспективыЗащитники парка Горького у здания облгосадминистрации (8:20)Сьогодні їх, а завтра – васСегодня в Харькове – пикет против неправомерных действий милицииВідкрите звернення Української Гельсінської спілки з прав людини: Міліція виконує незаконні вказівки

На учасників акції проти вирубки дерев в Харкові напали 30 невідомих

28.05.2010    джерело: tsn.ua

Стороні, яка нападала, не вдалося змістити кордон учасників акції й провести техніку в парк для знищення дерев.

 Близько 30 людей в оранжевих жилетах дорожніх робітників на переїзді Дитячої залізниці "Мала Південна" напали на учасників акції проти вирубки дерев у Центральному парку культури й відпочинку ім. Горького в Харкові.

Вони вимагали пропустити екскаватор на територію парку.

Наблизившись впритул до закритого шлагбаума на переїзді, екскаватор почав їхати на людей.

Невідомі почали завдавати удари учасникам акції.

Юрист Євген Соловйов госпіталізований через травми, отримані під час нападу невідомих.

За попередніми даними, нападники завдали ряд ударів Соловйову, який стояв впритул до закритого шлагбаума на виїзді з переїзду перед екскаватором, що намагався наїхати на людей.

Потім Соловйова перекинули через шлагбаум.

Учасники акції змогли віднести його убік і викликали "швидку допомогу".

Як повідомив, голова громадської організації "Ми - харків’яни" Віктор Кальченко, Соловйов доставлений у Харківську міську клінічну лікарню "швидкої невідкладної допомоги" ім. Мєщанінова.

За попередніми даними, у нього черепно-мозкова травма.

Напад на учасників акції тривав близько 30 хвилин, після чого на місці події з’явилися співробітники міліції, викликані учасниками акції, зупинили тих, хто бився, й почали документування події.

Стороні, яка нападала, не вдалося змістити кордон учасників акції й провести техніку в парк.

Як повідомлялося, раніше Харківська екологічна група "Печеніги" заявляла про госпіталізацію 2 учасників громадської акції іх захисту від вирубки дерев у Центральному парку культури й відпочинку ім. Горького в Харкові, які одержали травми при блокуванні руху екскаватора.

19 травня виконавчий комітет Харківської міськради ухвалив рішення щодо будівництва нової дороги, для чого дозволив вирубати на території парку ім. Горького 503 дерева.

20 травня почалася вирубка дерев на території парку.

21 травня активісти ряду громадських організацій і жителі міста почали акцію в місці проведення робіт, намагаючись не допустити вирубку дерев і проведення будівельних робіт.

Екологічна група "Печеніги" звернулася до Генеральної прокуратури із проханням припинити незаконну вирубку дерев у парку ім. Горького в Харкові.

Площа парку становить 136 га.

 Поділитися