MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

У Києві студент загинув у райвідділі міліції. Хлопцю проломили головуПротести в Києві в зв’язку з загибеллю студента в міліціїЗахиститися від «захисників»’’ Міліція тисне на свідків у справі смерті студента ’’Міліція хоче пояснити загибель Ігоря Індила дитячими травмамиУ Києві міліціонер до смерті побив затриманогоМилиция с народом: четыре смерти и один в больницеПісля спілкування з міліцією чоловік повісився. МВС каже що катувань не булоКороткий опис справ, що розглядалися Центром стратегічного захисту (ЦСЗ) ХПГ у другій половині 2020 рокуКороткий опис справ, що розглядалися Центром стратегічного захисту ХПГ у другій половині 2018 рокуКороткий опис справ, що розглядалися Центром стратегічного захисту (ЦСЗ) ХПГ у 2017 роціКороткий опис справ, що розглядалися Центром стратегічного захисту (ЦСЗ) ХПГ у першій половині 2017 рокуКороткий опис справ, що розглядалися Центром стратегічного захисту (ЦСЗ) ХПГ у 2016 р.Короткий опис справ, що розглядалися Центром стратегічних справ ХПГ в першій половині 2016 р.Чому "Грифон" суддю від прокурора захищав. Або жахлива історія зі щасливим кінцем.Тіньова доповідь до Переліку питань для Сьомої періодичної доповіді України про виконання Міжнародного пакту про громадянські і політичні права (CCPR/C/UKR/Q/7)Права людини в Україні 2011. XIII. ЗАХИСТ ВІД ДИСКРИМІНАЦІЇ, РАСИЗМУ ТА КСЕНОФОБІЇПрава людини в Україні 2011. X. СВОБОДА МИРНИХ ЗІБРАНЬПрава людини в Україні 2009–2010. XII. Захист від дискримінації, расизму та ксенофобіїПрава людини в Україні 2009–2010. I. Право на життя

Прокуратура порушила справу через загибель студента у райдвідділку міліції

29.05.2010    джерело: tsn.ua

Прокуратура Шевченківського району Києва порушила кримінальну справу за фактом перевищення службових повноважень працівниками Шевченківського райуправління міліції столиці, де загинув студент, повідомила прес-служба прокуратури Києва.

Справу порушено за результатами перевірки, яка стосувалася причин та обставин смерті студента в цьому райупралінні міліції, зазначили в прокуратурі.

За даними прес-служби, кримінальну справу порушено за ст. 365 Кримінального кодексу, яка передбачає максимальне покарання до 10 років позбавлення волі.

Нагадаємо, в одному з гуртожитків Києва дільничний міліціонер забрав студента в районний відділ міліції Шевченківського району, а на ранок батькам запропонували забрати тіло хлопця з моргу.

Того вечора, розповідають студенти, до Ігоря приїхав шкільний друг, вони трохи випили, і студент вирішив провести товариша. На ганку хлопці зустріли дільничного, який повертався додому. Зав’язалася перепалка, і міліціонер запропонував проїхати в райвідділ. Хлопець погодився. Коли о 21.30 дільничний повернувся в гуртожиток, вже викладачі почали просити міліціонера відпустити хлопця. "Дільничний відмовився, тому що, за його словами, Ігор буянив у відділі. Відпустити його могли тільки через три доби", - йдеться в повідомленні. Трагічної ночі до райвідділу "4 рази викликали "швидку", але забрати хлопця медики відмовилися".

Крім того, студенти розповіли, що "міліція тисне на студентів, аби підлітки заявили, нібито була бійка, і Ігор сідав до міліційної машини вже побитий з проломленою головою".

В свою чергу у Центрі громадських зв’язків Головного управління МВС України в Києві повідомили, що студента було доставлено до Шевченківського райуправління міліції за нібито грубе порушення громадського порядку. За даними ГУ МВС України в Києві, студент загинув у райвідділі через те, що впав, перебуваючи у нетверезому стані. За інформацією ЦГЗ, "під час перебування в міліції студентові стало зле, і він кілька разів упав, через що одержав черепно-мозкову травму".

У міліції наголошують, що "після смерті судова медична експертиза не виявила слідів насильницької смерті, але при цьому констатувала черепно-мозкову травму і крововилив".

При цьому в ЦГЗ спростовують інформацію про те, що смерть наступила в результаті дій співробітників міліції. За інформацією правоохоронців, "швидку" студентові викликали у зв’язку з тим, що він одержав травму через перебування в алкогольному сп’янінні, проте "швидка" відмовилася госпіталізувати його.

 Водночас, прокуратура Шевченківського району Києва порушила кримінальну справу за фактом перевищення службових повноважень працівниками Шевченківського райуправління міліції столиці, де загинув студент.

 

 Поділитися