MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Прокуратура порушила справу через загибель студента у райдвідділку міліціїУ Києві студент загинув у райвідділі міліції. Хлопцю проломили головуЗахиститися від «захисників»’’ Міліція тисне на свідків у справі смерті студента ’’Міліція хоче пояснити загибель Ігоря Індила дитячими травмамиУ Києві міліціонер до смерті побив затриманогоМилиция с народом: четыре смерти и один в больницеПісля спілкування з міліцією чоловік повісився. МВС каже що катувань не булоКороткий опис справ, що розглядалися Центром стратегічного захисту (ЦСЗ) ХПГ у другій половині 2020 рокуКороткий опис справ, що розглядалися Центром стратегічного захисту ХПГ у другій половині 2018 рокуКороткий опис справ, що розглядалися Центром стратегічного захисту (ЦСЗ) ХПГ у 2017 роціКороткий опис справ, що розглядалися Центром стратегічного захисту (ЦСЗ) ХПГ у першій половині 2017 рокуКороткий опис справ, що розглядалися Центром стратегічного захисту (ЦСЗ) ХПГ у 2016 р.Короткий опис справ, що розглядалися Центром стратегічних справ ХПГ в першій половині 2016 р.Чому "Грифон" суддю від прокурора захищав. Або жахлива історія зі щасливим кінцем.Тіньова доповідь до Переліку питань для Сьомої періодичної доповіді України про виконання Міжнародного пакту про громадянські і політичні права (CCPR/C/UKR/Q/7)Права людини в Україні 2011. XIII. ЗАХИСТ ВІД ДИСКРИМІНАЦІЇ, РАСИЗМУ ТА КСЕНОФОБІЇПрава людини в Україні 2011. X. СВОБОДА МИРНИХ ЗІБРАНЬПрава людини в Україні 2009–2010. XII. Захист від дискримінації, расизму та ксенофобіїПрава людини в Україні 2009–2010. I. Право на життя

Протести в Києві в зв’язку з загибеллю студента в міліції

01.06.2010   

Більше 200 студентів і небайдужих людей зібралися в Києві біля Шевченківського ГУ МВС з вимогою покарати вбивць Ігора Індило та зупинити практику катувань в міліції. Їх  звернення  починається  словами  "Не  хочемо  падати  -  не хочемо вмирати!"

За повідомленням Німецької хвилі, організатори акції протесту збирались вимагати, серед іншого, створення спеціальної слідчої парламентської комісії, встановлення громадського контрою за слідством про загибель студента й звільнення причетних до його смерті. Студент Ігор Індил загинув під час затримання в Шевченківському райвідділку, куди він самостійно прибув на вимогу дільничного міліціонера увечері. А вже зранку міліція запропонувала батькам затриманого забрати його тіло з моргу.

За версією міліції, студент "кілька разів сам упав і вдарився". Координатор акції Євгенія Малих повідомила "Німецькій хвилі", що список вимог буде розширений, оскільки в цьому відділку міліції, в Києві та по цілій країні зафіксовано, як вона стверджує, цілу низку випадків зґвалтувань, катувань та знущання із затриманих. Координатор сказала, що київську акцію підтримала громадськість в регіонах, і вона має відбутися перед головними управліннями міліції одночасно у 18 містах держави.

За матеріалами Німецької хвилі та інформацією учасників

 

 Поділитися