MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Госэкоинспекция проверит законность вырубки деревьевПрезиденту Украины: Спасите наш Парк Горького!Вирубка дерев і затримання їхніх захисників у Харківському центральному паркуВідкрите звернення Української Гельсінської спілки з прав людиниЕкологи просять Платіні зупинити побиття харків’ян «задля» Євро-2012Акція солідарності з харків’янами проти міліцейського свавілля у справі вирубки ЛісопаркуЗаявление харьковских журналистовНа учасників акції проти вирубки дерев в Харкові напали 30 невідомихЗаявление А. Ведмидского ЭГО Печенеги о событиях на месте вырубки паркаАкція солідарності з харківянами проти міліцейського свавілля у справі вирубки ЛісопаркуУ Харкові вирубують відомий парк. Люди воюють з міліцією та бульдозерамиХарків’яни! Долучайтесь до збору підписів на захист Лісопарку!Эволюция проекта дороги через Парк ГорькогоДокументи на дорогу через Парк ГорькогоНочное нападение на защитников парка в ХарьковеГод существования «Зеленого фронта»: итоги и перспективыЗащитники парка Горького у здания облгосадминистрации (8:20)Сьогодні їх, а завтра – васСегодня в Харькове – пикет против неправомерных действий милицииВідкрите звернення Української Гельсінської спілки з прав людини: Міліція виконує незаконні вказівки

Відповідь Міністерства навколишнього природного середовища на запит щодо харківського Парку ім. Горького

01.06.2010   
"Держуправлінням не проводилася державна екологічна експертиза проекту будівництва.., інформація про проведення громадського обговорення такого будівництва відсутня"

 МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ НАВКОЛИШНЬОГО ПРИРОДНОГО
СЕРЕДОВИЩА УКРАЇНИ

03035, м. Київ-35, вуя. Урицького, 35 теж. (044) 248-49-33; факс: (044) 206-31-07

Щодо запиту

Шапаренку С.О.

 На Ваш інформаційний запит від 21.04.2008 повідомляємо.

Державному управлінню охорони навколишнього природного середовища у Харківській області (далі - Держуправління) доручено відкликати висновок від 26.02.2008 № 4-23-1010 про погодження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 9,9218 га (зелені насадження) для будівництва та подальшої експлуатації готельного комплексу та апартаментів та для влаштування автодороги від вул. Сумської до вул. Новгородської (в районі вул. Білої акації) у Дзержинському районі м. Харкова.

Держуправлінням не проводилася державна екологічна експертиза проекту будівництва вищезазначеного об’єкту, інформація про проведення громадського обговорення такого будівництва відсутня.

 М.Мовчан
Заступник Міністра

 

 

 

Додаток: pdf-file - Відповідь Міністерства

 Поділитися