MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

У Києві міліціонер до смерті побив затриманого’’ Міліція тисне на свідків у справі смерті студента ’’Захиститися від «захисників»Протести в Києві в зв’язку з загибеллю студента в міліціїПрокуратура порушила справу через загибель студента у райдвідділку міліціїУ Києві студент загинув у райвідділі міліції. Хлопцю проломили головуПам’ятник «закатованим міліцією» поставили під вікнами МогильоваМіліція: Б’ємо, але не всіхЄСПЛ ухвалив рішення щодо Революції Гідності Короткий опис справ, що розглядалися Центром стратегічного захисту (ЦСЗ) ХПГ у другій половині 2020 рокуБілорусь: МВС створило базу учасників несанкціонованих акційБілорусь: На «маршах волі» затримано понад 300 людейБілорусь: Недільний марш протесту в новому форматіHRW заявляє про необхідність розслідування тортур у БілорусіКороткий опис справ, що розглядалися Центром стратегічного захисту (ЦСЗ) ХПГ у другій половині 2019 рокуШлях в один кінець«Зразкова» Олексіївська виправна колонія № 25 в оцінці Європейського комітету із запобігання катуваннямМистецько-науково-практичний проєкт «Довічно важливо»Катування та жорстоке поводження в поліції, пенітенціарних установах, в Криму та зоні збройного конфлікту на сході України (Прес-реліз)Короткий опис справ, що розглядалися Центром стратегічного захисту ХПГ у другій половині 2018 року

Під МВС буде встановлена стела пам’яті жертв катувань української міліції

25.06.2010    джерело: www.helsinki.org.ua

25 червня з нагоди Міжнародного Дня ООН проти катувань ініціативна група «Розуміємо права людини» встановить під Міністерством внутрішніх справ України) пам’ятну стелу. Таким чином громадськість вшанує жертв катувань української міліції. Офіційний початок акції об 11 год.
До стели буде покладено 200 червоних гвоздик* (за кількістю жертв катувань, про які відомо правозахисникам).
Мета акції: МВС буде поінформовано про те, що їх дії та дії їх підлеглих знаходяться під пильною увагою громадськості. І що злочини, які були вчинені міліціонерами не мають лишатися безкарними!
*Червоні квіти символізуватимуть кров нещасних людей, які померли від катувань у міліції.
Збір о 10.40 біля Міністерства внутрішніх справ України (вул. Академіка Богомольця, 10).
Такі ж акції відбудуться під обласними управліннями МВС України, в Харкові, Луганську, Черкасах, Севастополі, Чернігові, Сімферополі та ін.
Акція НЕ ПОЛІТИЧНА і проходить за підтримки громадської кампанії «Новий громадянин» та Української Гельсінської спілки з прав людини.
Тривалість акції – 40 хв.
Долучитися до акції може кожен!
З усіх питань щодо проведення акції просимо звертатися до координаторів:

Марина Говорухіна: 050 612 00 20
Лосюк Назар: 093 758 12 78

 Поділитися