MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

«Дім Свободи» відзначає згортання демократії у Росії й обіцяє уважно стежити за УкраїноюВ Украине обнаружены проблемы с соблюдением демократических свободОхорона Президента розігнала кримських татар під стінами АПВлада забороняє мітинги, згадуючи СРСРНа Майдані пройшов протест-моб проти законопроекту 2450Щодо проекту закону № 2450 „Про мирні зібрання“Відкрите звернення щодо оприлюднення за-конопроекту № 2450 «Про порядок організа-ції і проведення мирних заходів»Представники громадськості встановили deadline для розгляду Верховною Радою законопроекту Про громадські організаціїБоротьба за внесення на розгляд ВР законопроекту Про громадські організаціїГромадські організації просять Тимошенко виконувати свої обіцянкиДепутати відмовилися розглядати законопроект про громадські організаціїГромадським організаціям – новий закон5 канал добився перегляду тяжби з ХорошковськимТВі звернувся з відкритим листом до державного секретаря США Гіларі Клінтон.У справі за позовом ТВі суд витребував у президента докази роботи Хорошковського в галузі праваНа встрече студентов с Клинтон задержали борцов с цензуройПредставники «Стоп цензурі!» розповіли Хілларі Клінтон про загрози свободі слова в УкраїніУряд України береться за інформаґенціїПолітичне множення на нуль«У-Медіа»: У теленовинах головний тренд - замовчування

В Україну повертається політичний принцип розподіл частот на мовлення?

30.06.2010    джерело: www.dw-world.de

Верховна Рада обрала парламентських представників у Національній раді з телебачення та радіомовлення. Проігнорувавши кандидатури від громадських організацій та опозиції, обрали лише висуванців від правлячої коаліції.

Частоти на мовлення в Україні знову розподілятимуться за політичним принципом, кажуть експерти. У Нацраду з питань телебачення та радіомовлення увійшли четверо представників, лише від правлячої коаліції –Євген Баранов та Микола Фартушний від Партії регіонів,  Оксана Єлманова від Компартії та Ірина Опілат – від Блоку Литвина.

Народний депутат від БЮТ Олег Ляшко запропонував привітати з обранням парламентської четвірки голову СБУ Валерія Хорошковського, оскільки, за словами Ляшка, троє з чотирьох новообраних членів є його «креатурами». Депутатка від НУНС Ірина Геращенко назвала голосування за владні кандидатури «плювком в обличчя громадськості», адже жодна пропозиція від громадських організацій не була підтримана.

Потрібні нормальні закони

Президент академії української преси Валерій Іванов впевнений, що політики втручатимуться в справи мас-медіа допоки не буде закону, який би чітко розподіляв квоти між громадськими організаціями та іншими суспільними інституціями. Як приклад він навів систему в Німеччині, де політики жодного впливу не мають до розподілення частот на телебачення і радіомовлення.

Іванов  наголошує, що тепер українська опозиція не матиме доступу до ефіру, оскільки ці політики, коли були при владі, знехтували можливістю розробити чесне законодавство про квоти і діяли за тими самими правилами гри, за якими зараз грає правляча коаліція. «Опозиція колись стане владою, а влада – опозицією. Тільки на такому співвідношенні приймаються чесні закони», - каже Валерій Іванов. Він виступає за адаптацію для України американської моделі розподілення частот, коли вони продаються на аукціоні з прозорими правилами гри.

 Поділитися