MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Інститут національної пам’яті України – «транслятор історичного знання»Навіщо переписувати українські підручники з історії?Звернення українських істориків до Голови Служби Безпеки України Валерія ХорошковськогоПольща сподівається на продовження історичної співпраці з УкраїноюДмитро Вовк: Чи можна заборонити УПЦ? Експрес-огляд законотворчої діяльності Верховної Ради України ІХ скликання. Огляд № 55 Найважливіші законопроекти, зареєстровані в парламенті за період 01.12.2020 ‒ 31.12.2020. Ч. І 24 вересня – головне за деньОпис справ, які розглядалися Центром стратегічного захисту (ЦСЗ) ХПГ у першій половині 2021 рокуРоковини загибелі Василя МакухаРоковини розстрілів у Сандармосі: пам’ять, яку не знищитиПосткомуністичний синдром як виклик для громадянського суспільстваНезалежність України у дзеркалі соціологіїЧому українська пісня заважає російській владі? Або як Кремль знищує українську діаспору в РосіїКороткий опис справ, що розглядалися Центром стратегічного захисту (ЦСЗ) ХПГ у першій половині 2020 рокуВИСНОВОК СПЕЦІАЛІСТА (Amicus Curiae) з питань застосування та тлумачення практики Європейського суду з прав людини в кримінальному провадженні № 52017000000000361Резюме Висновку спеціаліста (Amicus Curiae) з питань застосування та тлумачення практики Європейського суду з прав людини в кримінальному провадженні № 52017000000000361Інститут національної пам’яті запустив центр пошуку інформації про репресованихСправа В’ятровича – мильна бульбашка!Харківська міськрада судитиметься з Інститутом національної пам’ятіУ Харкові відкрили дошку «кадебісту». Ненадовго

Український інститут національної пам’яті очолив спеціаліст з історії КПРС

21.07.2010    джерело: www.zaxid.net

Кабінет міністрів призначив Валерія Солдатенка головою Українського інституту національної пам’яті.

Про це повідомляє Департамент інформації та масових комунікацій Секретаріату Кабінету міністрів України, - інформує УНІАН.

Нагадаємо, наприкінці червня уряд звільнив Ігоря Юхновського з посади виконуючого обов’язки голови Українського інституту національної пам’яті.

Крім того, відомо, що на цю посаду претендував віце-прем’єр-міністр України з гуманітарних питань Володимир Семиноженко, якого теж відправили у відставку.

Довiдка ZAXID.NET

В.Солдатенко - історик, член-кореспондент Національної академії наук. Народився у 1946 р. в м. Селидове Донецької області. У 1970 р. закінчив історичний факультет Київського державного університету ім. Шевченка. З 1976 р. до 1984 р. працював старшим науковим співробітником Інституту історії партії при ЦК Компартії України — філіалу Інституту марксизму-ленінізму при ЦК КПРС. У 1984-1988 рр. очолював кафедру історичного досвіду КПРС Київської вищої партійної школи. З 1988 р. до 1991 р. — завідувач відділу історико-політичних досліджень Інституту політичних досліджень ЦК Компартії України. З 1992 р. до теперішнього часу — завідувач відділу етноісторичних досліджень Інституту політичних і етнонаціональних досліджень ім. І. Кураса НАН України.

 Поділитися